Verslumo konkurso „Verslo tiltas 2016“ atgarsiai

Verslumo konkurso „Verslo tiltas 2016“ atgarsiai

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Verslumo konkurso „Verslo tiltas 2016“ atgarsiai 

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj – kūnas ir kraujas.“  (V. Hugo)

Jau ketvirtus metus Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto Logistikos ir verslo katedra organizuoja verslo idėjų konkursą „Verslo tiltas“ profesinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams. Šių metų tema – Atgal į ateitį. Tikslas – pasiūlyti idėją žmonėms, kurie norėtų pabėgti nuo kasdienybės ir ieško ramybės savo sielai, protui bei kūnui. Renginio koordinatorė, lektorė Jūratė Leonavičienė  ragino moksleivius, plėtojant idėją,  neriboti savęs, būti kūrybiškiems.

Šiais metais į konkursą užsiregistravo 19 komandų. Finalą pasiekė 7 komandos: „AmberTea” – iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos, „Nightkarts” – iš Klaipėdos Vėtrungės gimnazijos,  „SanDrop”  – iš Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos, „Valdžia“ – iš Palangos senosios gimnazijos, „Logoritmas” – iš Klaipėdos turizmo mokyklos, „KTVM verslo bitės“ – iš Kretingos technologijų ir verslo mokyklos; „Vaškinė dabartis“ – iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos.

Verslo idėjų vertinimo komisijoje dalyvavo atstovai iš UAB „Teledema“, sporto ir sveikatingumo klubo „Impuls“, studentų  atstovas bei KVK SMF prodekanė. Komisija geriausiais pripažino komandą „AmberTea“  ir jų pateiktą inovatyvią verslo idėją „arbatukus“. Visiems labai patiko jų pasiūlyti „Nuotaikų rinkiniai“, kuriuos sudaro arbata ant pagaliuko ir knygų sąrašas, parinktas pagal atitinkamą rinkinio nuotaiką, pvz.: ,,Kai tau liūdna...“, ,,Kai norisi ramybės...“ , ,,Kai jautiesi vienišas...“ , ,,Kai trūksta motyvacijos...“ ir kt. Komisijos pirmininkas A. Markauskas negailėjo pagyrų ir kitoms komandoms. Išmanusis šalikas, rašiklis su smėlio laikrodžiu, naktiniai kartingai, ramybė žvakių šviesoje, važiuojantis „Žydintis sodas“ – tai idėjos, kurios gali virsti realiomis dovanomis ar pramogomis.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.