Reikalingi praktikantai UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“

Reikalingi praktikantai UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba“ Mažeikiuose į savo komandą kviečia pozityvius, atsakingus ir kruopščius studentus, kurie turi žinių ir nori įgyti prasmingos patirties bei įgūdžių, pasidalinti savo idėjomis bei įgyvendinti jas praktikoje. Šiuo metu turime galimybes praktikai į savo skyrius priimti šių specialybių studentus:

  • Inžinierius
  • Technikus
  • Derintojus
  • Operatorius
  • Technologus
  • Darbų saugos specialistus
  • Logistikos specialistus
  • Gamybos planuotojus
  • Laborantus
  • Veterinarinės maisto saugos specialistus

Praktikos metu turėsite galimybę susipažinti su įrengimais, gamybiniais procesais, technologijomis, bei pagilinti žinias profesinėje srityje. Šauni profesionalų komanda bus visada pasiruošusi padėti, bei kurs draugišką atmosferą. Gausite geras, darbo rinkoje vertinamas rekomendacijas. Turėsite galimybę tobulėti ir mokytis, spręsti realias praktines problemas (užduotis). Jei norėtumėte realioje darbo vietoje pritaikyti teorines žinias, siųskite savo CV ir praktikos uždavinius el. paštu vitalija.joksiene@unilever.com

UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba” yra pripažinta Lietuvos ledų rinkos lyderė turinti daugiau kaip dvidešimt penkių metų sėkmingos veiklos patirtį, subūrusi kompetentingų specialistų komandą, vykdanti griežtą produktų kokybės kontrolę, skirianti didelį dėmesį naujų produktų vystymui bei vartotojų poreikių patenkinimui. Šiuo metu savo produkciją eksportuojanti į tokias šalis kaip Jungtinė Karalystė, Lenkija, Švedija, Suomija, Danija, Norvegija, Vokietija, Olandija, Belgija, Vengrija, Italija, Šveicarija, Austrija, Prancūzija.

Lietuvoje pirkėjai gali rinktis iš daugiau kaip 20 skirtingų „Ingman“ valgomųjų ledų rūšių – „Baltijos”, „Eskimo”, „Karališki”, „Super Viva” - kurie yra ir vafliniuose puodeliuose, ir su pagaliuku ir šeimoms skirtose didesnėse pakuotėse. Skandinavijos rinkai gaminame „Choice“, „Kingis“ ir „Oreo“ prekės ženklų ledus, Didžiosios Britanijos – „Swedish Glace”, o Latvijos – „Majas”.

UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba” (1992 m. įkurta "Ingman Vega" vardu) 2011 m. tapo UNILEVER koncerno dalimi. 1929 m. įkurtas Nyderlandų ir Jungtinės Karalystės koncernas UNILEVER šiandien yra viena stambiausių ir sėkmingiausių plataus vartojimo prekių kompanijų visame pasaulyje. Milijonai šeimų renkasi kompanijos produktus tam, kad kiekvieną dieną jie jaustųsi ir atrodytų gerai, bei pasiimtų iš gyvenimo kaip galima daugiau. Šiai dienai UNILEVER siūlo daugiau nei 400 skirtingų prekinių ženklų, kurie parduodami daugiau nei 190 pasaulio šalių.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.