Psichologinė pagalba

Psichologinė pagalba

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Kolegijos bendruomenės narių gyvenimas intensyvus, kupinas kūrybinių paieškų. Mes esame neabejingi, tam, kas vyksta su mumis ir aplink mus. Svarbiausia, gyvenant tokiu beprotišku ritmu, teisingai perduoti žinias ir teisingai jas priimti. Vadinasi, turi vykti nuolatinė komunikacija tarp Kolegijos bendruomenės narių.

Kuo geriau ir teisingiau mes suprasime vieni kitus t.y. komunikuosime, tuo patrauklesnę aplinką sau ir kitiems sukursime.
Tad kviečiame visus ne tik žodžiais, bet ir konkrečiais veiksmais pagerinti komunikaciją tarp administracijos, dėstytojų ir studentų.

Nuoširdžiai kviečiame Jus, mieli studentai, užsukti į Klaipėdos valstybinės kolegijos Studijų ir karjeros centrą (Jaunystės g. 2, 2 aukštas, 212 kabinetas), penktadieniais nuo 13:00 iki 15:00. Čia galėsite išsakyti savo nuomonę, pasitarti, perduoti ir gauti informaciją, prašyti pagalbos, o gal pavargote vieni ieškoti problemos sprendimo būdų, nežinote į ką kreiptis, norite išsakyti savo susirūpinimą vienu ar kitu Jums svarbiu klausimu ar tiesiog draugiškai pasikalbėti apie tai, kaip Jūs gyvenate, su kokiomis problemomis susiduriate, pasigirti, pagirti kitus, kažkam padėkoti, užpildyti informacijos spragas ir pan.

Konfidencialumą garantuojame.

Informacija dėl psichologinės pagalbos

Taip pat rašykite ir klauskite el.adresu studijos.karjera@kvk.lt 

Klaipėdos valstybinės kolegijos
Studijų ir karjeros tarnyba
Jaunystės g. 2, Klaipėda
Tel.: +370 630 07 738  

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.