Publikacijų registracija

Publikacijų registracija

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

PUBLIKACIJŲ REGISTRACIJA

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos talpykloje eLABa PDB registruojamos KVK vardu paskelbtos publikacijos, išspausdintos einamaisiais metais bei ankstesnių metų šioje bazėje neįregistruotos publikacijos

  • registruoja autorius arba įgaliotas asmuo
  • registruojamos nedelsiant po jos publikavimo
  • registruojamos tik kartą, t. y. pildoma viena publikacijos registravimo forma.
  • darbuotojai, registruojantys savo publikacijas, kartu su publikacija, turi pateikti užpildytą  Elektroninę publikacijų registravimo formą   (paspaudus failas atsiunčiamas į kompiuterį)

Mokslines publikacijas prašytume registruoti nuolat (per visus metus), nelaukiant metų pabaigos, kad būtų sudaryta kokybiška Kolegijos mokslininkų publikacijų duomenų bazė bei atlikta tiksli publikacijų apskaita.

Pagal eLABa ataskaitų duomenis rengiami dėstytojų, mokslo darbuotojų ir kitų tyrėjų publikacijų bibliografiniai sąrašai ir statistika. Informacija  naudojama darbuotojų atestavimui, konkursui pareigoms užimti, pedagoginiams vardams suteikti, metinei ir pusmečio Kolegijos mokslo produkcijos ataskaitai parengti ir kitoms Kolegijoje vykdomoms procedūroms, 

Registruotas publikacijas galima rasti Lietuvos akademinės bibliotekos kataloge pasirinkus išteklių Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka (eLABa).

PASTABOS:

* eLABa registruojamos publikacijos, kurios pagal tipą įeina į Publikacijų rūšių klasifikatorių.

** Publikaciją galima priskirti daugiausiai trims mokslo kryptims iš dviejų mokslo sričių. Mokslo krypčių klasifikatorius

*** eLABa talpykloje būtina pateikti publikacijos kopiją, jei leidinys nėra atvirai prieinamas:

  • Straipsniui (knygos daliai) - viso straipsnio ir leidinio, kuriame jis paskelbtas, antraštinių lapų abiejų pusių su leidimo ir recenzavimo duomenimis bei turinio lapų  kopija.
  • Knygai - titulinio lapo abiejų pusių (su leidybiniais ir recenzavimo duomenimis), turinio, metrikos, santraukų ir literatūros sąrašo lapų  kopija. 

- Internete paskelbtoms publikacijoms autorius pateikia elektroninę nuorodą.  

- Be dokumento šaltinio nuorodos arba jo kopijos publikacija netvirtinama.

Išsamesnės informacijos teiraukitės:

KVK Technologijų fakultetas,
Bijūnų g. 10, 301 kab.,
Tel. +370 602 79705
El. p.: pdb@kvk.lt; v.kairiene@kvk.lt

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.