Kviečiame dalyvauti Jaunimo pokyčių savaitėje!

Kviečiame dalyvauti Jaunimo pokyčių savaitėje!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Jaunuoli, ar girdėjai apie jaunimui skirtą pokyčių savaitę?

Ne? Tuomet įdėmiai įsižiūrėk ir pasižymėk šias gegužės dienas: 2, 3, 6, 8, 10, 13,15 ir 17, kurios yra skirtos būtent tau! Kas tai?

Jaunimo pokyčių savaitė – tai jaunuoliams (16- 24 m.) skirta savaitė kurios metu pasisemsite naudingų žinių įvairiose sveikatingumo srityse: mitybos, streso valdymo, fizinio aktyvumo ir kultūrinėse pažinimo! Užsiėmimų metu daugiau sužinosite apie:

  • streso valdymą;
  • aktualius mitybos klausimus ir faktus;
  • fizinį aktyvumą teorinėje ir praktinėje dalyje*;
  • Taip pat numatyti keli kultūrinio pobūdžio užsiėmimai, kurių metu savo veiklą pristatys savanorė Živilė Beniušytė (ji papasakos apie savanorystės galimybes Klaipėdos mieste) ir Paulius Naujokas, kuris yra ne tik verslus, užsiimantis aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu, bet ir skatinantis įvairias iniciatyvas tarp jaunimo.

*Programos dalyviai taip pat turės galimybę pasidaryti kūno kompozicijos analizę, fizinio pajėgumo testus, kartu su fizinio aktyvumo specialiste ir dietiste susidaryti individualius fizinio aktyvumo ir mitybos planus!

Kaip dalyvauti? 

Viskas EASY – čia tikrai ne trigonometrija! Visa papildoma informacija ir vykdoma registracija šiais kontaktais:

Tel. nr. 8 640 93 341 arba el. p. koordinatorius@sveikatosbiuras.lt ir viskas – susitiksime įvadiniame susitikime gegužės 2 d. 15 val. kavinėje "10 tiltų"!

Renginys yra NEMOKAMAS!

Laikas: teirautis nurodytais kontaktais

Vieta: kavinė "10 tiltų", "Pauzė", Vasaros estrada (arba VSB), Caffeine.

Registruojantis būtina nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo metus, el. paštą ir telefono numerį.

Renginys viešas. Jame gali būti fotografuojama ir filmuojama,o gauta medžiaga gali būti viešai publikuojama.

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.