Kviečiame studentus išlįsti į šviesą ir atskleisti savo talentą!

Kviečiame studentus išlįsti į šviesą ir atskleisti savo talentą!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinė kolegija vėl kviečia susiburti Klaipėdos miesto akademinę bendruomenę tradiciniame talentų konkurse „Išlįsk į šviesą“. Jau nuo 2005 m.  organizuojamas talentų konkursas, kasmet nepraranda aktualumo, kaskart sulaukia aktyvių dalyvių ir gausaus žiūrovų dėmesio. 

Praėjusiais metais, švenčiant Lietuvos Valstybės šimtmetį, įspūdingas renginys buvo suorganizuotas Klaipėdos miesto mastu. Renginyje dalyvavo studentai iš beveik visų Klaipėdos miesto aukštųjų mokyklų. Renginio organizatoriai tikisi, kad  šiais metais renginys apjungs visas aukštąsias mokyklas ir taps tradiciniu  renginiu ateityje.

Kiekviename iš mūsų slypi talentas, pažadinkime jį ir pasidalinkime su kitais. Jei groji, dainuoji, šoki, žongliruoji, gali pademonstruoti kitus įvairius gebėjimus, esi Klaipėdos miesto aukštosios mokyklos studentas, užpildyk dalyvio anketą iki Spalio 31 d. ir dalyvauk talentų konkurse „Išlįsk į šviesą“.

Konkurso taisyklės:

Talentų konkursas bus vykdomas 2 etapais: atrankinis turas vyks Klaipėdos valstybinėje kolegijoje (Jaunystės g. 1), lapkričio 6 d., o baigiamasis renginys – Klaipėdos koncertų salėje (Šaulių g. 36) lapkričio 27 d., 18 val.

Vertinimo komisiją sudarys 3 skirtingų meno sričių atstovai, kurie baigiamojo koncerto metu išrinks 4 nominantus, o žiūrovai turės galimybę išrinkti publikos numylėtinį. Komisija, vertindama pasirodymą atsižvelgs į pasirodymo originalumą, profesionalumą, artistiškumą.

Visi dalyviai bus apdovanoti padėkomis, rėmėjų prizais, o nugalėtojai diplomais, nominacijų statulėlėmis, specialiais rėmėjų prizais.

Pagrindinės nominacijos „Talentų talentas“ laimėtojas bus apdovanotas 300 eur, o nominacijos „Publikos numylėtinis“ nugalėtojas 150 Eur piniginiais prizais.

Atrankinio etapo metu komisija išrinks 10 talentų, kuriems bus suteikta teisė dalyvauti baigiamajame koncerte ir varžytis dėl 5 nominacijų.

Anketą galima užpildyti čia: Registracijos forma

Talentų konkurso nuostatai

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.