Kviečiame visus dalyvauti finaliniame „Šimtmečio talento“ konkurse!

Kviečiame visus dalyvauti finaliniame „Šimtmečio talento“ konkurse!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Klaipėdos valstybinė kolegija tęsia renginių ciklą, skirtą Valstybės 100–mečiui paminėti ir kviečia susiburti Klaipėdos miesto akademinę bendruomenę!  

Pirmą kartą Klaipėdoje, Lapkričio 14 d., 18 val. Klaipėdos koncertų salėje (Šaulių g. 36), įvyks Klaipėdos miesto studentų talentų konkursas „Šimtmečio talentas“!

Atrankų turo metu, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, buvo atrinkta 10 talentingiausių studentų iš Klaipėdos universiteto, Socialinių mokslų kolegijos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Klaipėdos valstybinės kolegijos.

Finalinio renginio metu Klaipėdos koncertų salėje kompetentinga komisija ne tik išrinks nugalėtojus, bet ir patys pasidalins savo talentu su žiūrovais. Visų laukia staigmenos ir studentiškai puiki nuotaika!

Vertinti turės galimybę ir žiūrovai, tad nepraleisk progos! Ateik, palaikyk labiausiai patikusį talentą ir padėk jam laimėti Publikos numylėtinio nominaciją.

Organizatorius – Klaipėdos valstybinė kolegija

Pagrindinis rėmėjas – Klaipėdos miesto savivaldybė 

Informacinis rėmėjas –Vakarų ekspresas

Renginys nemokamas

Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos bus viešinamos Klaipėdos valstybinės kolegijos Facebook paskyroje, Instagram paskyroje ir www.kvk.lt.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.