Kviečiame visus mokleivius dalyvauti informatinio mąstymo konkurse – BEBRAS

Kviečiame visus mokleivius dalyvauti informatinio mąstymo konkurse – BEBRAS

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso "BEBRAS" idėja, gimė 2003 metų vasarą šių eilučių autorei, bekeliaujant Suomijoje su informatikos ekspertais. Į akis krito bebrų veikla paupėse ir paežerėse. Bebras – atkaklus gyvūnas, užtvenkiantis srauniausias upes, ilgai triūsiantis ir pasiekiantis savo tikslą. Bebrų darbo rezultatus galime pastebėti ne vienoje Lietuvos upėje ar upeliūkštyje. Atrodytų lyg varžosi – kas daugiau medžių nugrauš, užtvankų pristatys.

Lietuvos mokyklose jau daugelį metų gyvuoja „Kengūros“ konkursas – sprendžiamos matematinės užduotys, galvosūkiai, lavinama mąstysena ir vaizduotė. Panašų konkursą sumanyta įgyvendinti ir informacinių technologijų srityje. „Kengūra“ atkeliavo iš Australijos, o prancūzų dėka išpopuliarėjo ir dabar šie konkursai vyksta beveik 40 šalių. Kas žino, gal po kelerių metų Lietuva išgarsės kaip „Bebro“ konkurso iniciatore. Tikimąsi, kad  toks konkursas paskatins ne tik mūsiškius, bet ir kitų šalių vaikus naudotis kompiuteriu mąstant, suvokti modernių technologijų teikiamas galimybes ir įvertinti jų trūkumus.

Kviečiame visus moksleivius lapkričio 5-16 dienomis, dalyvauti informatikos ir informatinio mąstymo konkurse – BEBRAS

Daugiau informacijos: čia , Facebook paskyroje čia – IT_Bebras

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.