Pasaulinė burnos sveikatos diena!

Pasaulinė burnos sveikatos diena!

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Pasaulinė burnos sveikatos diena!

Kviečiame visus mažus ir didelius, Klaipėdos valstybinės kolegijos bendruomenės narius, visus klaipėdiečius, burnos priežiūros specialistus ir ne tik, drauge paminėti Pasaulinę Burnos Sveikatos dieną.

Š.m. Kovo 20 d., antradienį, kviečiame dalyvauti burnos priežiūros produktų pristatymuose, kurie vyks SvMF (Dariaus ir Girėno g. 8), 34 a. nuo 9.00 iki 12.00.  Turėsite galimybę gauti išsamią informaciją apie Lacalut, TePe, Curaprox, Elgydium, Biogaia, XyliMelts ir kitus inovatyvius produktus, skirtus burnos priežiūrai. 

Taip pat, nuo 13.00-15.00 val.  Socialinės akcijos metu burnos higienos specialistai Jums patars ir padės pasirinkti geriausią dantų pastą, šepetėlį, tarpdančių siūlą ar skalavimo tirpalą, išmokys kaip valyti ir prižiūrėti dantis, kad kuo ilgiau galėtumėte džiaugtis gražia savo šypsena.  Moderniausių priemonių pagalba vertins Jūsų burnos ir dantų būklę. 

Organizatoriai: KVK Sveikatos mokslų fakulteto burnos higienos specialybės studentai ir dėstytojai kartu su Lietuvos burnos higienistų draugija.

Dėmesio: būtina išankstinė registracija (iki kovo 15 d.), numatomi 2 edukaciniai užsiėmimai, nuo 13.00 ir nuo 14.00 val. Gali registruotis grupės (moksleivių), grupės dydis iki 15 žmonių.

Registruotis e-mail: j.andruskiene@kvk.lt

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.