Įgytas žinias puikiai pritaikau darbo vietoje

Įgytas žinias puikiai pritaikau darbo vietoje

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

          Esu Edgaras Gvozdas, baigiau mechanikos inžinerijos studijų programą (specializacija: mechatronika).
KVK ir mechanikos inžineriją pasirinkau dėl draugo rekomendacijos. Jis minėjo, kad įdomi studijų programa ir paklausi specialybė darbo rinkoje. Studijų metais įgautos kompetencijos naudojamos darbe: įvairiausių mechanizmų ir jų komponentų veikimo principai, elektros ir automatizavimo pagrindai, elektrosauga (padeda išgyventi ir išsilaikyti pažymėjimus, kurie leidžia dirbti su elektros įrenginiais), programavimas (hardware) - ateityje, inžinieriai be programavimo įgūdžių bus nieko verti, užsienio kalba (bendraujant su užsienio partneriais ir tiekėjais) ir žinoma gebėjimas braižyti ir skaityti brėžinius ir schemas, ne tik ranka bet ir CAD programomis. Visą šitą ir dar daugiau tenka naudoti darbe.
Būsimam studentui pirmiausia palinkėčiau suvokti ko jis atėjo į aukštajį mokslą, kad jis atėjo dėl savęs, o ne dėl tėvų ar aplinkinių nuomonės, kai tai suvoki ir įsisavini - atsiranda didžiulė motyvacija. Antra, noriu palinkėti drąsos, t.y. nebijoti klausti, ginčytis ir aiškintis. Nesvarbu, kad teks klausti 5 kartus to paties, svarbiausia yra per tuos 3 metus ne praslysti su 5-tais, o perprasti, suvokti ir išmokti. Ir trečia, noriu palinkėti aktyvumo. Tiek domintis studijuojama sritimi, gilinant joje žinias, dalyvaujant įvairiuose projektuose, klubų veiklose, tiek ir užsiimant su studijų kriptimi nesusijusia veikla - atrandant save.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.