Jei nebūčiau pasirinkęs KVK kaip aukštosios mokyklos, vargu, ar išvis būčiau galvojęs apie Klaipėdą kaip studijų ir ateities perspektyvų vietą...

Jei nebūčiau pasirinkęs KVK kaip aukštosios mokyklos, vargu, ar išvis būčiau galvojęs apie Klaipėdą kaip studijų ir ateities perspektyvų vietą...

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Aš - Aurimas Cibulskas. 2015 m. baigiau KVK Turizmo administravimo studijų programą. Pagrindiniai motyvai, kurie lėmė, kad pasirinkau šią studijų programą, tai didelis noras išmėginti save kitame mieste, būtent turistiniame mieste, pasirinkus Turizmo administravimo specialybę. Aš manau, kad šios programos būsimas specialistas turėtų būti darbštus, žingeidus, kantrus bei labai komunikabilus. Iš studijų laikų turiu ne vieną smagų prisiminimą, bet gražiausias, kurį norėčiau paminėti - tai kelionė į Rygą, kuris buvo kelionių organizavimo egzaminas, tai tikrai puiki patirtis. 

Šiuo metu susiklostė taip, kad dirbu UAB „Šou renginiai" prekės ženklas „ŠOUMENAI". Galiu teigti, kad mano sėkmė priklausė nuo didelio noro tobulėti bei atsiradimo tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Aišku, jei nebūčiau pasirinkęs KVK kaip aukštosios mokyklos, vargu, ar išvis būčiau galvojęs apie Klaipėdą kaip studijų ir ateities perspektyvų vietą. 

O visiems, kurie studijuoja ar studijuos šią specialybę, linkiu siekti tikslo, kad ir koks jis tolimas ir nerealus atrodo, bet reikia tik noro ir darbo, kad tikslas priartėtų. 

  

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.