Savo karjerą pradėjau Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

Savo karjerą pradėjau Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Šią istoriją norėčiau pradėti nuo trumpo prisistatymo. Esu Viktorija Vaičytė, Klaipėdos valstybinės kolegijos, burnos higienos studijų programos absolventė (2013 m.). Baigusi studijas Kolegijoje, nusprendžiau žinias gilinti sveikatos priežiūros vadybos srityje ir šiuo metu esu Klaipėdos universiteto, Sveikatos priežiūros vadybos magistrantė.

  Vaikystėje, kai paklausdavo, kuo aš noriu būti užaugusi, visada atsakydavau, kad daktare. Tačiau situacija susiklostė taip, jog daktare netapau, bet ir nuo sveikatos priežiūros srities nenusigręžiau. Prisipažinsiu, jog į burnos higienos programą įstojau mamos paskatinta, nes tuo metu mane domino kita studijų programa, ir tiesą pasakius nelabai įsivaizdavau, kaip dirba burnos higienistai. Šiuo metu esu labai dėkinga už tą paskatinimą ir džiaugiuosi baigtomis studijomis.

Teko išbandyti įvairias darbo sritis. Savo darbo karjerą pradėjau nuo darbo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, kurioje dirbau operatore ligonių palydai. Taip pat teko dirbti tiesiogiai su Kolegijoje baigtomis studijomis susijusį darbą – burnos higieniste/odontologo asistente. Šiuo metu dirbu Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, Sveikatos mokslų fakultete, Burnos sveikatos katedroje laborante. Tai man naujas gyvenimo iššūkis. Labai džiugu matyti pažįstamus dėstytojų veidus, padėti studentams, dalintis informacija su visais. Už galimybę išbandyti save kitoje srityje, esu dėkinga katedros vedėjai J. Andruškienei.

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.