Studentų atstovybė

Studentų atstovybė

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Studentų atstovybės pagrindinės veiklos sritys yra akademinė ir socialinė veikla, tačiau atsižvelgia ne tik į šias sritis. KVK SA rūpi, kad aktualios ir svarbios naujienos pasiektų Jus laiku, laisvalaikis būtų turiningas ir įdomus bei žinių bagažas būtų nuolat pildomas. Atstovybė taip pat yra ir ta vieta, kur visada atėjęs gali gerai praleisti laiką, užduoti klausimus, kurie tau rūpi, nesvarbu ar jie apie studijų procesą ar apie laisvalaikio praleidimo būdą.

KVK SA Vizija

Vieninga akademinė bendruomenė, siekianti kokybiškų studijų ir socialinės studentų gerovės.

KVK SA Misija

Vertybėmis grįstas lūkesčių ir poreikių įgyvendinimas aktyviai atstovaujant studentams.

KVK studentų atstovybė

Kiekvienas studentas atėjęs į SA gali prisijungti prie norimos veiklos, komiteto. Nevaržomai ieškodamas patinkančios veiklos, turi teisę keisti vieną komitetą – kitu, o komitetų Studentų atstovybėje tikrai daug: mėgstatntys organizuoti renginius, būti žmonių šurmulyje gali rinkts laisvalaikio komitetą, kuriame generuojamos genialios idėjos, organizuojami šaunūs renginiai, vakarėliai bei atrakcijos; Besidomintiems studijų kokybe, intriguoja studijų programų tobulinimo procesas ar norite atstovauti studentus kolegijos ir kitų organizacijų darbo grupėse, tam skirtas akademinių reikalų komitetas; Esi smalus, nori viską žinoti pirmas, gal rašai ar mėgsti fotografuoti? Tada esi laukiamas ryšių su visuomene komitete, kuris atsakingas už įvairios informacijos visuomenei viešinimą; Žmogiškųjų išteklių komitetas skirtas tiems, kurie mėgsta bendrauti ir aplink save suburti daug žmonių, domėtis tuo, kas patinka kitiems ir rūpintis klausimais, kurie kyla atstovybės viduje. Socialinių reikalų komitetas rūpinasi tuo, kad studentams būtų suteiktos geresnės gyvenimo sąlygos bendrabučiuose, organizuoja viešus renginius/akcijas/paskaitas/diskusijas socialine tematika bei gerinti studentų socialinę aplinką kolegijoje; Finansinių išteklių komitete esantys žmonės bendrauja su įvairiomis įmonėmis, ieško finansavimo šaltinių SA veikloms įgyvendinti, kuria bei platina KVK SA atributiką. Projektų komitete ieškoma projektų finansavimo šaltinių, rašomi ir teikiami projektai, generuojamos idėjos.

Ateik, pamatyk, prisijunk! Atrask save įdomioje veikloje, niekas nieko neverčia veikti kūrybingai ir siekti aukštumų.

Daugiau info: https://kvksa.lt/
FB: https://www.facebook.com/kvk.sa

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.