Klaipėdos miesto studentų talentų konkursas „Šimtmečio talentas“

Klaipėdos miesto studentų talentų konkursas „Šimtmečio talentas“

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

                 

Klaipėdos miesto studentų talentų konkursas „Šimtmečio talentas“

Projekto numeris: J9-1942

 

Projekto tikslas

Ugdyti Klaipėdos miesto studentų kūrybiškumą, bendruomeniškumo ir bendradarbiavimo idėją. Prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Projekto rezultatai ir nauda kolegijai bei  bendruomenei

Šis projektas, vienijantis visas aukštąsias mokyklas, ateityje galėtų tapti tradiciniu Klaipėdos miesto renginiu akademinei bendruomenei. Naujos kultūrinės tradicijos ir jų viešinimas viešojoje erdvėje sustiprins Klaipėdos miesto patrauklumą, pritrauks daugiau studentų atvykti studijuoti į uostamiestį ne tik iš Klaipėdos krašto, Žemaitijos, bet ir iš kitų Lietuvos regionų, įkvėps Klaipėdos miesto aukštąsias mokyklas produktyviau bendradarbiauti. Atrasti nauji talentai pagyvins Klaipėdos miesto kultūrinį gyvenimą, integruosis į respublikinius kultūrinius renginius. Klaipėdoje susikurs nauja „talentų kalvė“, kuri padės atsiskleisti jaunų žmonių meniniams sugebėjimams.

Projekto vykdytojas

Vykdytojas – Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK)

Projekto partneriai

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Klaipėdos fakultetas - Teatro katedra, "Swedbank",  AB  „Baltic clinic“, UAB ‚ Dr. A. Albertjan klinika‘,  UAB „Vakarų ekspresas“, UAB „Frezijų puokštė“, Garso įrašų studija „Mona“, Duetas “Blooming vibes”,  VšĮ „Meno artelė“, UAB  „Jogundė“, UAB „Stenda“, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras, Paupių bendruomenė, O ! RENGINIAI, Sporto klubas „Apelsinas“.

Trukmė

2018-05 – 2018 12

Projekto biudžetas

3000,00 €

Projekto vadovas

Jonas Kavaliauskas, tel. nr. 8 674 35177, j.kavaliauskas@kvk.lt

Projekto naujienos

Vakarų ekspresas

Partneriai
ir draugai

Kviečiame dalyvauti Tarptautinėje konferencijoje! Plačiau
Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.