Pradinis Sveikatos mokslų fakultetasGrožio terapija

Grožio terapija

Studijų kryptis
Sveikatos mokslai
Kvalifikacija
Sveikatos mokslų profesinis bakalauras
Forma ir apimtis
Nuolatinė (3 metai), nuolatinė sesijinė (3 metai)
lietuvių
Kaina mokslo metams
NL 2463€
NL/S 2463
Programos kodas: 6531GX007

Kodėl verta studijuoti šią specialybę?

Studijų aplinka

 • Dekoratyviosios kosmetologijos praktinio mokymo laboratorija
 • Veido priežiūros procedūrų mokymo laboratorija
 • Kūno priežiūros procedūrų mokymo laboratorija
 • Foto laboratorija
 • Manikiūro ir pedikiūro procedūrų praktinio mokymo laboratorija
 • Veido priežiūros procedūrų praktinio mokymo laboratorija

Karjera

Grožio terapijos studijų programos absolventai galės dirbti grožio terapeutais/kosmetologais grožio paslaugas teikiančiose įmonėse: kosmetikos kabinetuose, grožio salonuose, sveikatingumo centruose, vizažo studijose, Spa centruose, sanatorijose ir pan., teikti grožio paslaugas nespecializuotose vietose, vykdyti individualią veiklą, dirbti konsultantais kosmetikos parduotuvėse, organizuoti ir vykdyti grožio paslaugų verslą: kosmetologinės įrangos ir / ar priemonių reklamą ir platinimą; organizuoti ir vykdyti švietėjišką veiklą ir kt.

Kontaktinis asmuo

Monika Pocienė Kineziterapijos ir grožio terapijos katedros vedėja

Daugiau programų

Domina
studijos?

Ačiū už susidomėjimą!

Mūsų atstovai su tavimi susisieks artimiausiu metu

Studijų programos tikslas

Dėstomi dalykai

Numatomi studijų rezultatai

 1. Demonstruoja supratimą apie žmogaus anatomiją ir fiziologiją, endogeninių ir egzogeninių veiksnių poveikį odos būklei, klientų estetinių poreikių vertinimo kriterijus ir metodus.
 2. Profesinėje veikloje taiko darbo saugos, higienos, ergonomikos reikalavimų, bei klientų etinių ir teisinių interesų apsaugos principus.
 3. Analizuoja kosmetinių medžiagų ir priemonių paskirtį ir poveikį atsižvelgiant į kliento poreikius ir atliekamos procedūros pobūdį.
 4. Parengia trumpalaikius ir ilgalaikius kosmetologinės priežiūros planus pagal kliento poreikius numatant artimuosius ir tolimuosius tikslus.
 5. Atlieka kosmetines procedūras parenkant kosmetinius gaminius, priemones, medžiagas ir įrangą, bei kritiškai vertinant kosmetologinių procedūrų kokybę ir veiksmingumą.
 6. Planuoja, organizuoja grožio ir sveikatingumo paslaugų veiklą dirbant autonomiškai ir komandoje, bendradarbiaujant su kitų sričių specialistais, bei vykdo profesinės patirties sklaidą.
 7. Analizuoja ir apibendrina praktinę patirtį profesinėje veikloje, nuolat mokosi kintančioje nacionalinėje ir tarptautinėje aplinkose ir konsultuoja klientus grožio ir sveikatingumo srityse.
 8. Geba atlikti empirinius tyrimus, rinkti ir analizuoti duomenis, reikalingus profesinės veiklos bei problemoms spręsti.

Konkursinis balas

40%

Biologija

20%

Chemija arba matematika, arba informacinės technologijos

20%

Bet kurio mokomojo dalyko, nesutampančio su pirmuoju ir antruoju, svertinis koeficientas

20%

Lietuvių kalba ir literatūra