Pradinis NaujienosAtliko sceninius makiažus FASHION WEEK modeliams

Atliko sceninius makiažus FASHION WEEK modeliams

Paskelbimo data
2022-12-05

Mados savaitė „Fashion Week Klaipėda“ jau tapo tradicine, ji mieste vyksta kartą metuose. Čia galima pasisemti energijos, įkvėpimo, sutikti bendraminčių ir gerai praleisti laiką. „Dėl globalių įvykių pasaulyje keičiasi ne tik mūsų gyvenimo būdas, įsitikinimai, bet ir apranga, tendencijos, mados suvokimas“ – sako renginio organizatorė Jurga Sutkutė, pakvietusi tarptautinėje mados fiestoje dalyvauti ir vizažo kūrybines idėjas pristatyti Klaipėdos valstybinės kolegijos grožio terapijos studentes su dėstytoja-lektore Loreta Žulpiene.

Lapkričio 24-26d. „Klaipėda Fashion Week“ vyko kūrybiškumo dirbtuvės apie autentiškumą madoje, „Mados forumas“, kuriame buvo kalbama apie technologijas ir inovacijas mados industrijoje, mados gaminių paroda „Showroom“. Laukiamiausia mados festivalio dalis – „Fashion Show“ vyko Kultūros fabrike. Čia, kaip ir visame pasaulyje gerai žinomose mados savaitėse Londone, Paryžiuje, Niujorke, taip ir Klaipėdoje vyko tarptautinių kolekcijų pristatymai: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos dizaineriai žengia lėtos ir tvarios mados keliu.

Projektas „Fashion Week Klaipėda“ yra vienas reikšmingiausių mados industrijos vystymosi veiksnių šalyje, nes sudaro sąlygas dalyviams pristatyti savo kūrybą, įgyti praktinės patirties, ugdyti kompetencijas, kurti reikšmingus bendradarbiavimo santykius tarp srities profesionalų.

Džiugu, kad jaunosios KVK grožio terapeutės Ema Gadeikytė, Vykintė Kelpšaitė, Ernesta Jonkutė išnaudojo galimybę praturtinti savo profesinę patirtį ir puikiai pasirodė atlikdamos sceninį makiažą 30 mados modelių. Iššūkių netrūko, tačiau studenčių žinios, gautos kolegijos teorinėse paskaitose ir išbandytos praktikoje, buvo puikiai pritaikytos spalvingoje „Klaipėda Fashion Week“ mados ir grožio fiestoje-finaliniame renginyje.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-07
Spausdinimo versija