Pradinis IT resursai ir prisijungimai prie kolegijos sistemų

IT resursai ir prisijungimai prie kolegijos sistemų

Kiekvienam Klaipėdos valstybinės kolegijos bendruomenės nariui yra suteikiamas unikalus prisijungimo vardas, asmeninis elektroninio pašto adresas ir laikinas slaptažodis. Šie duomenys yra reikalingi prisijungti prie Kolegijos kompiuterių, daugumos sistemų ir kitų IT resursų. Prisijungimai yra sukuriami gavus informaciją iš administracijos skyrių ir išsiunčiami Kolegijai pateiktais asmeniniais el. pašto adresais.

Kolegijos sistemų naudotojų prisijungimo vardai ir el. pašto paskyrų adresai

Studento prisijungimo vardą sudaro pirmosios trys vardo raidės, „.“ ir pavardė, pavyzdžiui, studento Vardas Studentaitis prisijungimo vardas bus var.studentaitis. Akademinis el. pašto adresas yra prisijungimo vardas su galūne „@kvkedu.lt“. Pvz., var.studentaitis@kvkedu.lt.

Jei darbuotojų arba studentų prisijungimo vardai sutampa, suteikiamas sutrumpintas arba pailgintas prisijungimo vardas ir el. pašto adresas.

Priskirtas prisijungimo vardas nėra keičiamas visu studijų ir / ar darbo laikotarpiu. Koreguojamas tik sistemose bendrai atvaizduojamas vardas ir pavardė. Pagal poreikį Kolegijos sistemų naudotojui priskiriami papildomi el. pašto adresai.

Laikinas slaptažodis

Studentų prisijungimų laikinus slaptažodžius sudaro 8 atsitiktiniai simboliai: didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai. Pvz., tuTG78n0.

Pirmasis prisijungimas

Su gautais prisijungimo duomenimis jau galite naudotis kolegijos elektroniniais ištekliais, tačiau rekomenduojame pasikeisti slaptažodį. Tai galite padaryti čia. Slaptažodžių saugumo patarimus rasite šioje svetainėje.

Kolegijos informacinės sistemos ir kiti IT resursai

Visi Kolegijos bendruomenės nariai turi reguliariai tikrinti ir naudotis Kolegijos suteikta elektroninio pašto dėžute, nes su Kolegija, studijomis susijusi informacija, sistemų pranešimai, administracijos ir dėstytojų laiškai yra siunčiami šiuo el. pašto adresu. Savo el. pašto paskyrą galite pasiekti prisijungę prie Microsoft 365 aplinkos adresu https://www.office.com/ ir kairiajame meniu spustelėję ant Outlook ikonėlės. Arba prie el. pašto sistemos galite jungtis tiesiogiai adresu http://mail.kvkedu.lt/.

KVK Moodle virtuali mokymosi aplinka (VMA) (https://moodle.kvk.lt/). VMA studentams pateikiama elektroninė studijų dalykų medžiaga, testai, užduotys, kita aktuali su studijomis ir bibliotekos paslaugomis susijusi informacija. Prisijungimas: prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Microsoft Teams bendravimo ir bendradarbiavimo platforma (https://teams.microsoft.com/). Teams vyksta nuotolinės paskaitos, konferencijos, seminarai ir kiti užsiėmimai, galima susisiekti su bet kuriuo Kolegijos darbuotoju arba kurso kolega. Prisijungimui reikalingi duomenys: kolegijos suteiktas el. pašto adresas ir slaptažodis.

Studijų sistema EDINA (https://www.kvk.lt/studentams/edina/), skirta stebėti semestrinius įvertinimus, išklausytus studijų dalykus, studijų reikalavimus ir pan. Sistema turi atskirą prisijungimą, kurį kiekvienam studentui suteikia Studijų ir karjeros centras. Negavus ar pamiršus prisijungimo duomenis, susidūrus su kitomis EDINOS problemomis, kreipkitės el. paštu: edina@kvk.lt; tel. nr. +370 630 07 718.

Office 365 platforma (https://www.office.com/), kuri suteikia galimybę naudotis internetiniais Microsoft produktais ir paslaugomis: Teams, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Power Automate, Power BI ir kt. Prisijungimas: Office 365 svetainėje spustelėkite mygtuką Prisijungti, prisijungimo lauke naudokite kolegijos suteiktą el. pašto adresą ir slaptažodį.

Sveikatos mokslų fakulteto paskaitų tvarkaraščiai (http://svmfpaskaitos.kvk.lt/), studijų grafikai;

Technologijų fakulteto paskaitų tvarkaraščiai (http://tfpaskaitos.kvk.lt/), studijų grafikai;

Verslo fakulteto paskaitų tvarkaraščiai (http://vfpaskaitos.kvk.lt/), studijų grafikai.

Atsisiųskite tvarkaraščių programėlę į savo išmanųjį įrenginį: iOS, Android.

Išmaniosios programėlės kodai:

kvksvmf – Sveikatos mokslų fakulteto paskaitų tvarkaraščiams.

kvktf – Technologijų fakulteto paskaitų tvarkaraščiams.

kvkvf – Verslo fakulteto paskaitų tvarkaraščiams.

KVK virtuali biblioteka (https://vb.kvk.lt/).

KVK prenumeruojamos duomenų bazės (https://db.kvk.lt/).

Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka eLABa (https://www.elaba.lt/). eLABos talpyklos tiesioginė nuoroda čia.

Prisijungimas visose sistemose: prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Kompiuteriai ir bevielis interneto ryšys (wi-fi). Prisijungiama su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.

Su Kolegijos prisijungimu taip pat galima jungtis prie LITNET FEDI paslaugų. Išsamų jų sąrašą rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Iškilusias IT problemas, pastebėtus Kolegijos kompiuterinės ir programinės įrangos gedimus galite registruoti Informacinių technologijų centro Gedimų svetainėje (gedimai.kvk.lt). Jei turite klausimų dėl Kolegijos sistemų naudojimo, galite parašyti el. paštu itcentras@kvk.lt.

Kontaktai

Informacinių technologijų centras IT centras

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-12
Spausdinimo versija