Pradinis IT resursai ir prisijungimai prie kolegijos sistemų

IT resursai ir prisijungimai prie kolegijos sistemų

Prisijungimai prie Kolegijos sistemų I-ojo kurso studentams jau išsiųsti į studentų nurodytas asmenines el. pašto dėžutes. Jei nerandate el. laiško su savo prisijungimo duomenis, patikrinkite Šlamšto aplanką arba parašykite el. p. itcentras@kvk.lt.

Kiekvienam Klaipėdos valstybinės kolegijos bendruomenės nariui yra suteikiamas unikalus prisijungimo vardas, asmeninis elektroninio pašto adresas ir laikinas slaptažodis. Šie duomenys yra reikalingi prisijungti prie Kolegijos kompiuterių, daugumos sistemų ir kitų IT resursų. Prisijungimai yra sukuriami gavus informaciją iš administracijos skyrių ir išsiunčiami Kolegijai pateiktais asmeniniais el. pašto adresais.

Kolegijos sistemų naudotojų prisijungimo vardai ir el. pašto paskyrų adresai

Studento prisijungimo vardą sudaro pirmosios trys vardo raidės, „.“ ir pavardė, pavyzdžiui, studento Vardas Studentaitis prisijungimo vardas bus var.studentaitis. Akademinis el. pašto adresas yra prisijungimo vardas su galūne „@kvkedu.lt“. Pvz., var.studentaitis@kvkedu.lt.

Jei darbuotojų arba studentų prisijungimo vardai sutampa, suteikiamas sutrumpintas arba pailgintas prisijungimo vardas ir el. pašto adresas.

Priskirtas prisijungimo vardas nėra keičiamas visu studijų ir / ar darbo laikotarpiu. Koreguojamas tik sistemose bendrai atvaizduojamas vardas ir pavardė. Pagal poreikį Kolegijos sistemų naudotojui priskiriami papildomi el. pašto adresai.

Laikinas slaptažodis

Studentų prisijungimų laikinus slaptažodžius įprastai sudaro: pirmosios trys vardo raidės, pirmosios trys pavardės raidės, gimimo metai ir gimimo mėn. skaičius (be lietuviškų raidžių). Pvz., 1999-07-01 gimusio Vardenio Pavardenio laikinas slaptažodis varpav199907.

Pirmasis prisijungimas

Su gautais prisijungimo duomenis jau galite naudotis kolegijos elektroniniais ištekliais, tačiau rekomenduojame pasikeisti slaptažodį. Tai galite padaryti šioje formoje. Slaptažodžių saugumo patarimus rasite čia.

Kolegijos informacinės sistemos ir kiti IT resursai

Visi Kolegijos bendruomenės nariai turi reguliariai tikrinti ir naudotis Kolegijos suteikta elektroninio pašto dėžute, nes visa su Kolegija, studijomis susijusi informacija, sistemų pranešimai ir dėstytojų laiškai yra siunčiami šiuo el. pašto adresu. Savo el. pašto paskyrą galite pasiekti prisijungę prie Microsoft Office 365 aplinkos adresu https://www.office.com/ ir kairiajame meniu spustelėjus ant Outlook ikonėlės. Arba prie el. pašto sistemos galite jungtis tiesiogiai adresu http://mail.kvkedu.lt/.

Slaptažodžių priminimas (https://moodle.kvk.lt/ssp/?action=sendtoken) ir keitimas (https://moodle.kvk.lt/ssp/index.php). Jei pamiršote savo prisijungimo slaptažodį, atverkite Slaptažodžių priminimo svetainę, įrašykite savo prisijungimo vardą (be „@kvk.lt” arba „@kvkedu.lt“ galūnės) ir asmeninio el. pašto adresą, kurį pateikėte studijų sutarties sudarymo metu. Spustelėję Keisti, gausite elektroninį laišką su slaptažodžio keitimo nuoroda. Nuoroda bus aktyvi 24 val. Atvėrę nuorodą, įrašykite naują sugalvotą slaptažodį.

KVK Moodle virtuali mokymosi aplinka (VMA) (https://moodle.kvk.lt/). VMA studentams pateikiama elektroninė studijų dalykų medžiaga, testai, užduotys, kita aktuali su studijomis ir bibliotekos paslaugomis susijusi informacija. Prisijungimas: prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Microsoft Teams bendravimo ir bendradarbiavimo platforma (https://teams.microsoft.com/). Teams vyksta nuotolinės paskaitos, konferencijos, seminarai ir kiti užsiėmimai, galima susisiekti su bet kuriuo Kolegijos darbuotoju arba kurso kolega. Prisijungimui reikalingi duomenys: kolegijos suteiktas el. pašto adresas ir slaptažodis.

Studijų sistema EDINA (https://www.kvk.lt/studentams/edina/), skirta stebėti semestrinius įvertinimus, išklausytus studijų dalykus, studijų reikalavimus ir pan. Sistema turi atskirą prisijungimą, kurį kiekvienam studentui suteikia Studijų ir karjeros centras. Negavus ar pamiršus prisijungimo duomenis, susidūrus su kitomis EDINOS problemomis, kreipkitės el. paštu: edina@kvk.lt; tel. nr. +370 630 07 718.

Office 365 platforma (https://www.office.com/), kuri suteikia galimybę naudotis internetiniais Microsoft produktais ir paslaugomis: Teams, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Power Automate, Power BI ir kt. Prisijungimas: Office 365 svetainėje spustelėkite mygtuką Prisijungti, prisijungimo lauke naudokite kolegijos suteiktą el. pašto adresą ir slaptažodį.

Sveikatos mokslų fakulteto paskaitų tvarkaraščiai (http://svmfpaskaitos.kvk.lt/), studijų grafikai;

Technologijų fakulteto paskaitų tvarkaraščiai (http://tfpaskaitos.kvk.lt/), studijų grafikai;

Verslo fakulteto paskaitų tvarkaraščiai (http://vfpaskaitos.kvk.lt/), studijų grafikai.

Atsisiųskite tvarkaraščių programėlę į savo išmanųjį įrenginį: iOS, Android.

Išmaniosios programėlės kodai:

kvksvmf – Sveikatos mokslų fakulteto paskaitų tvarkaraščiams.

kvktf – Technologijų fakulteto paskaitų tvarkaraščiams.

kvkvf – Verslo fakulteto paskaitų tvarkaraščiams.

KVK virtuali biblioteka (https://vb.kvk.lt/).

KVK prenumeruojamos duomenų bazės (https://db.kvk.lt/).

Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka eLABa (https://www.elaba.lt/). eLABos talpyklos tiesioginė nuoroda čia.

Prisijungimas visose sistemose: prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Kompiuteriai ir bevielis interneto ryšys (wi-fi). Prisijungiama su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.

Su Kolegijos prisijungimu taip pat galima jungtis prie LITNET FEDI paslaugų. Išsamų jų sąrašą rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Iškilusias IT problemas, pastebėtus Kolegijos kompiuterinės ir programinės įrangos gedimus galite registruoti Informacinių technologijų centro Gedimų svetainėje (gedimai.kvk.lt). Jei turite klausimų dėl Kolegijos sistemų naudojimo, galite parašyti el. paštu itcentras@kvk.lt.

Kontaktai

Informacinių technologijų centras IT centras

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-17
Spausdinimo versija