Pradinis Naujienos„Bentley Systems“ skelbia naują programą, kuri padės studentams pradėti karjerą infrastruktūros srityje

„Bentley Systems“ skelbia naują programą, kuri padės studentams pradėti karjerą infrastruktūros srityje

Paskelbimo data
2021-05-11

„Bentley Systems, Incorporated“, infrastruktūros inžinerijos programinės įrangos sprendimų įmonė, pristatė „Bentley Education“ programą, kuri skatina būsimų infrastruktūros specialistų tobulėjimą inžinerijos, projektavimo ir architektūros srityse.

„Bentley Education“ programa iš pradžių bus prieinama Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Singapūre, Airijoje ir Lietuvoje, o iki vasaros vidurio ją planuojama išplėsti į JAV, Kanadą, Meksiką, Lotynų Ameriką ir Indiją. Programos studentų ir dėstytojų teisės leidžia nemokamai mokytis „Bentley“ infrastruktūros inžinerijos taikomųjų programų bei dalyvauti kituose patvirtintuose mokymuose, kurie teikiami naujajame „Bentley Education“ portale.

Studentai ir dėstytojai iš viso pasaulio gali registruotis „Education“ portale ir prisijungti prie infrastruktūros organizacijų bei išteklių, kad galėtų pasirengti infrastruktūros inžinerijos karjerai arba ruošti šios srities darbuotojus. Kartu „Bentley“ paskelbė Future Infrastructure Star Challenge 2021 – 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkį.

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/skelbia-nauja-programa-kuri-pades-studentams-pradeti-karjera-infrastrukturos-srityje/

Paskutinis atnaujinimas: 2021-05-11
Spausdinimo versija