Pradinis NaujienosBeveik pusė Klaipėdos savivaldybės skirtų premijų – Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams

Beveik pusė Klaipėdos savivaldybės skirtų premijų – Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams

Paskelbimo data
2022-09-07

Klaipėdos savivaldybė uostamiesčio aukštųjų mokyklų absolventams skyrė vienkartines premijas už miestui aktualius pritaikomuosius baigiamuosius darbus. Net 4 premijas iš 10 gavo Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventai. Jie apdovanoti 500 eurų vertės premijomis.

Dviejų kolegijos absolventų darbai įvertinti aukščiausiais balais tarp visų vertinimui pateiktų baigiamųjų darbų. Daugiausiai komisijos balų skirta kolegijos absolventės Viktorijos Kalininaitės darbui apie konferencinio turizmo vystymą Klaipėdos mieste.

„Darbo tikslas buvo išnagrinėti konferencinio turizmo vystymo galimybes Klaipėdoje, siekiant sumažinti sezoniškumą turizme. Tyrimo metu nustatyta, kad Klaipėdos miestas ateityje galėtų tapti nedideliu konferencijų traukos centru. Klaipėdos miestas turi daug privalumų tapti tokiu centru: vienintelis pajūris, vienintelis miestas, turintis savo uostą ir galintis priimti turistus keltais”, – apie baigiamąjį darbą pasakojo V.Kalininaitė.

Nedideliu balų skaičiumi nuo lyderės atsiliko kitas kolegijos absolventas Rytis Engelaitis. Jis baigiamajame darbe analizavo Klaipėdos viešojo keleivinio transporto problemas, pateikė konkrečius infrastruktūros trūkumus, daromus įstatymų pažeidimus, pasiūlė, kaip optimizuoti ir modernizuoti veiklą.

„Idėja temai visada buvo mano galvoje. Kadangi tuo metu dirbau Klaipėdos miesto viešojo transporto sistemoje, kasdien susidurdavau su šios sistemos problemomis bei mintyse analizuodavau, ką ir kaip būtų galima pakeisti. Kasdien tai aptardavome su bendradarbiais, todėl galėjau palyginti patyrusių kolegų įžvalgas ir padaryti tam tikras išvadas”, – pasakojo R.Engelaitis.

Klaipėdos savivaldybės premija taip pat apdovanota kolegijos absolventė Auksė Tamieliauskaitė už darbą „UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ investicijų, orientuotų į darnią plėtrą, vertinimas“ bei Rimantė Židonienė už darbą „Klaipėdos miesto fizinių asmenų finansinio raštingumo ir dalyvavimo II pakopos pensijų fonduose ryšio vertinimas“.

 

Verslo administravimo katedros vedėja J.Kasparienė ir V.Kalininkaitė.

R.Engelaitis

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-07
Spausdinimo versija