Pradinis KonferencijosĮGALINANTIS POŽIŪRIS Į SOCIALINIŲ PASLAUGŲ KOKYBĖS MATAVIMĄ

ĮGALINANTIS POŽIŪRIS Į SOCIALINIŲ PASLAUGŲ KOKYBĖS MATAVIMĄ

Data ir laikas
2022-11-17
09:45
Vieta
Lietuvos nacionalinis muziejus, adresu Arsenalo g. 3, Vilnius
Registracija
Nuoroda

Dar 1974 m. R. Pirsing reflektuodamas apie kokybę sakė: „Kokybė…Jūs lyg žinote, kas tai yra, bet vis tiek sunku apibrėžti ir išsireikšti. Bet juk tai savaime prieštarauja. Jūs suvokiate, kad kai kurie dalykai yra savaime geresni už kitus, nes jie kokybiškesni. Bet jei reikia nusakyti, kuo pagrįstas Jūsų sprendimas, dažnai sunku rasti paaiškinimą. Bet jei negali pasakyti, kas tai yra kokybė, gal ji iš vis neegzistuoja?“. Socialinių paslaugų kokybė neegzistuoja pati savaime, jos apsibrėžimas, įgyvendinimas ir užtikrinimas reikalauja nuolatinių socialinių darbuotojų patirties refleksijų bei diskusijų. Įsivardijant kokybę svarbus paslaugų teikėjų ir gavėjų lūkesčių išsiaiškinimas, steigėjų, socialinių partnerių ir bendruomenės indėlis. Todėl šioje konferencijoje norisi pažvelgti į socialinių paslaugų kokybę kaip į daugialypį reiškinį, įsiklausant į dr. Ievos Adomaitytės – Subačienės akademinius ir praktinius pastebėjimus apie socialinių paslaugų kokybės standartizavimą, psichoterapeuto Timo Petraičio samprotavimus, kaip pokyčiai, kurie yra neatsiejami matuojant paslaugų kokybę, paveikia asmenį, bei eilę socialinio darbo praktikų pranešimų apie iššūkius standartizuojant, matuojant, gerinant socialines paslaugas įstaigose.   

 

Konferencija vyks 2022 m. lapkričio 17 d. Lietuvos nacionaliniame muziejuje, adresu Arsenalo g. 3, Vilnius. Senojo arsenalo pastatas. Įėjimas iš kiemelio pusės per archeologijos ekspoziciją.  

Konferencijos/mokymų  pradžia 9.45 val., registracija ir kava nuo 09.00 val. Konferencija su ekskursija vyks iki 14.30 val.  

*Konferencijos/mokymų mokestis 45,00 € (kavos pertrauka ir pietūs į konferencijos kainą įskaičiuoti).  Mokestį pervesti į sąskaitą LT797180500001700509, VšĮ Socialinių inovacijų studija (įmonės kodas: 302701437), nurodant pavedime – Konferencija. 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-08
Spausdinimo versija