Pradinis Naujienos,,Ignitis grupė” skirs stipendijas pirmakursiams

,,Ignitis grupė” skirs stipendijas pirmakursiams

Paskelbimo data
2022-09-23

Energetikos studijų kryptis atveria itin plačias galimybes karjerai ir, ne mažiau svarbu, – įgalina prisidėti prie esminių pokyčių. Baltijos regione pirmaujanti energetikos ir atsinaujinančios energijos bendrovė „Ignitis grupė“ siekia paskatinti studentus įsitraukti kuriant tvarios ateities pagrindą – išmanią ir modernią žaliąją energetiką.

KVK pirmo kurso studentai, studijuojantys ELEKTROS IR AUTOMATIKOS INŽNERIJĄ kviečiami teikti paraiškas „Ignitis grupės“ skiriamai stipendijai gauti. Atrinkti studentai gaus 300 Eur dydžio mėnesinę stipendiją 10 mėnesių (nuo 2022 m. rugsėjo mėn. iki 2023 m. birželio mėn.).

Atrenkant kandidatus stipendijai gauti, pirmenybė teikiama:

  1. studentams, kilusiems iš regionų (t. y. kitų Lietuvos miestų bei vietovių, nei Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ar Šiauliai);
  2. didesnį konkursinį balą surinkusiems studentams;
  3. vykdantiems projektinę ar savanorišką veiklą, susijusią su energetikos sritimi.

Stipendijos negali gauti studentai, kuriems paskirtos kitos vardinės ar tikslinės stipendijos. Stipendija taip pat negali būti paskirta studentams, artimos giminystės ryšiais susijusiems su „Ignitis grupės“ valdymo ir kitų kolegialių organų nariais.

#EnergySmartSTART programa vienija įvairias energetikos įmonių iniciatyvas, kurių tikslas – sudominti ir įtraukti žmones į ateities energetikos kūrimą. Studentai, moksleiviai ir visi besidomintys Lietuvos energetika kviečiami geriau pažinti šį sektorių. Sužinokite daugiau apie #EnergySmartSTART | programa ir prisijunkite kuriant energetiškai sumanų pasaulį!

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-23
Spausdinimo versija