Pradinis Sėkmės istorijosBurnos higiena, Lina Šveikauskienė

Burnos higiena, Lina Šveikauskienė

Istoriją papasakojo
Lina Šveikauskienė

 

Klaipėdos valstybinę kolegiją baigiau 2012 m. burnos higienos studijų programą. Kai mano draugės savojo tapti mokytojos ar kirpėjos aš svajojau būti dantukų gydytoja. Atėjo metas rinktis profesiją, pasirinkau burnos higienos studijas, nes jos man pasirodė patrauklios su platesnėmis galimybėmis. Taip ir yra, galima dirbti gydytojų komandoje klinikoje, bet tuo pačiu ir užsiimti švietėjiška veikla ligų profilaktikoje.

Studijos kolegijoje davė suvokimą, kad norint gerai atlikti procedūras reikia dėmesio detalėms ir rankų miklumo, kurio išmokau per praktikas. Baigus kolegiją jaučiausi drąsiai ir užtikrintai nebuvo baisu pradėti dirbti. Dar studijų metais atliekant praktiką odontologiniame kabinete buvo pasiūlyta pasilikti dirbti po studijų, tai dar nebaigusi laukiau diplomo, nes jau turėjau darbo vietą, kuri manęs laukė.

Šiuo metu dirbu burnos higieniste privačioje odontologijos klinikoje. Sėkminga patirtis 10 metų leidžia pasitikėti savo jėgomis, toliau domėtis ir siekti rezultatų. Specializuojuosi į profesionalios burnos higienos atlikimą, pacientų su ortodontiniais prietaisais, sergančiais periodonto ligomis, dantų balinimu lazeriu ir herpio gydymu. Pradėjau praktikuoti pradinio karieso gydymą negręžiant ir neplombuojant „Icon“ infiltracine sistema. Myliu savo darbą ir jaučiuosi radusi savo kelią. Dirbdama supratau, kad reikia stiprių tarpasmeninių įgūdžių norint bendrauti, girdėti ir palaikyti ryšį su pacientais. Baigusi burnos higienos studijas, nusprendžiau tęsti studijas ir sėkmingai įstojau į Klaipėdos universiteto magistrantūros studijas. Šiuo metu mano tolimesnis iškeltas tikslas yra tobulėti ir išbandyti dėstytojo profesijos pareigas. Būsimiems studentams perteikti sukauptus įgūdžius.