Pradinis Sėkmės istorijosDalyvaudamas tarptautiniuose Erasmus projektuose, įgijau labai naudingos ir brangios informacijos

Dalyvaudamas tarptautiniuose Erasmus projektuose, įgijau labai naudingos ir brangios informacijos

Istoriją papasakojo
Ūksas Danielius
Studijų programa
Skaitmeninė geodezija
Mobilumo tipas
Praktika
Šalis
Austrija, Lenkija, Ispanija ir Latvija

Dalyvaudamas tarptautiniuose Erasmus projektuose, įgijau labai naudingos ir brangios informacijos, kuri padės siekti ne tik užsibrėžtų tikslų mokslo srityje, bet ir karjeroje. Asmeniškai teko dalyvauti keliose Erasmus studijų programos organizuojamuose mainuose. Aplankiau Austriją, Lenkiją, Ispaniją ir kaimyninę Latviją. Iš visų šalių parsivežiau patirties ir žinių, kurios praplėtė ne tik patį geodezijos mokslo supratimą, bet ir parodė šio mokslo grožį. Tarptautinėse paskaitose buvo be galo įdomu sužinoti, kaip yra sprendžiami tam tikri inžineriniai ir moksliniai klausimai, taip pat palyginti turimą mūsų šalies mokslinę bazę.

Katedros dėstytojai nuolat skatina ir rekomenduoja tik geriausius ir laiko patikrintus tarptautinius partnerius, kurie yra savo srities specialistai.  Dalyvavimas  tarptautiniuose Erasmus projektuose man suteikė galimybę užmegzti ryšius su įvairiais inžinieriais, architektais, mokslininkais, dėstytojais ir studentais  iš kitų pasaulio šalių.