Pradinis Sėkmės istorijosDar nespėjusi grįžti iš studijų Kroatijoje, nusprendžiau vykti į Ukrainą

Dar nespėjusi grįžti iš studijų Kroatijoje, nusprendžiau vykti į Ukrainą

Istoriją papasakojo
Lina
Studijų programa
Turizmo verslas
Mobilumo tipas
Studijos
Šalis
Ukraina
Institucija
Ostroh University

Ostroh University

Dar nespėjusi grįžti iš studijų Kroatijoje, nusprendžiau dar kartą vykti į kitą šalį, kuri yra visiška priešingybė tai kurioje jau buvau. Tai buvo įdomi patirtis, nes manau nuvykus į kokią kitą šalį Europoje nepatirsite to, ką aš patyriau Ukrainoje.

Iš kolegijos vykome keturiese, mes trys merginos vykome su Ecolines kompanijos autobusu į Rivne miestą ir nuo ten mus pasitiko atsakingas asmuo ir vykome į Ostrohą dar 37 km už 35 grivnas, tai maždaug apie 1 eurą ir 10 centų.

Ostrohas, tai nedidelis miestelis, kuris ukrainiečių akimis nėra toli nuo sostinės, tik apie 340 km. Haha, kai mes pasakome, kad nuo Klaipėdos iki Vilniaus, vos ne per visą Lietuvą toks atstumas, jie jau nieko nebesako. Gyvenimo sąlygos geros, gyvenome bendrabutyje miestelio centre ir turėjome savo dušą ir tualetą. Kainos produktų yra žemesnės nei Lietuvoje, gatvėmis važinėja senovinės mašinos bei daug mašinų su lietuviškais ir lenkiškais numeriais ir labai daug gatvėmis bėgiojančių šunų. Tačiau su laiku prie visko pripratau ir tai jau nebebuvo kažkas išskirtinio, tačiau vos tik grįžusi į Lietuvą supratau, kad kainų atžvilgiu geriau jau apsipirkinėčiau Ukrainoje.

Už 100 grivnų galima eiti sportuoti visą mėnesį, 5 dienas per savaitę į grupinius užsiėmimus, kuriuos veda labai linksmas ir malonus treneris. Dar neišvykusi iš Ukrainos pasiilgau šių treniruočių! Taip pat teko nuvykti į Kijevą, Livivą, Rivnę, Vinnytsą, Lutską.

Tikrai nesigailiu, kad vykau studijoms į šią šalį, nes ir dotacijos visiškai pakanka viskam. Rekomenduoju!