Pradinis Sėkmės istorijosDu įdomiausi mėnesiai mano gyvenime

Du įdomiausi mėnesiai mano gyvenime

Istoriją papasakojo
Maksim
Studijų programa
Kineziterapija
Mobilumo tipas
Praktika
Šalis
Čekija
Institucija
University of South Bohemia in České Budějovice

Kadangi mėgstu keliauti, praeitą vasarą apsilankiau Čekijoje, kuri mane be galo sužavėjo savo gražia architektūra, gamta bei įdomia istorija. Todėl ši šalis ir buvo tarp mano norimų variantų, kur norėčiau atlikti savo pirmą Erasmus praktiką. Išvažiavau iš kart po I kurso beveik visai vasarai (liepai ir rugpjūčiui), ko visai nesigailiu.

Savo praktiką atlikinėjau trijose institucijose, kur taipogi praktikuojasi University of South Bohemia studentai. Visą liepos mėnesį buvau Berta SPA institucijoje žaviame kurortiniame Třeboň miestely. Pirmąsias dvi rugpjūčio savaites praktiką atlikinėjau kineziterapijos centre, universiteto sveikatos ir socialinių mokslų fakulteto pastate. Paskutines dvi Erasmus praktikos savaites praleidau aukšto lygio regeneracijos ir reabilitacijos centre nedideliame Borovany miestelyje.

Per šiuos du mėnesius įgijau daug žinių ir praktinių igūdžių, kurių man būtinai prireiks tolimesnėms studijoms ir būsimam kineziterapeuto darbui. Taip pat spėjau pratęsti savo pažintį su Čekijos kultūra ir istorija, aplankiau daug šios šalies miestų. Patobulinau savo anglų kalbos įgūdžius, kadangi daugelis žmonių, su kuriais teko bendrauti, dirbti, pakankamai gerai kalbėjo angliškai.

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad tai buvo vieni geriausių ir įdomiausių mano gyvenimo mėnesių. Linkiu visiems studentams nors kartą gyvenime išbandyti Erasmus.

Kontaktai: maxikdol30@gmail.com, Maksim Dolgopolov (facebook paskyra).