Pradinis Sėkmės istorijosGrožio terapija, Vitalija Lučinskaitė

Grožio terapija, Vitalija Lučinskaitė

Istoriją papasakojo
Vitalija Lučinskaitė

2014 m., baigiau KVK Sveikatos fakulteto Grožio terapijos studijų programą ir dabar drąsiai galiu teigti, jog tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas! Šiuo apsisprendimu visuomet džiaugiausi, jau vidurinėje mokykloje žinojau ką noriu studijuoti. Sveikatos fakulteto dėstytojai pasižymėjo dideliu reiklumu, todėl baigus grožio terapijos studijas, įgijau nemažai patirties, o bendradarbiavimas su dėstytojais išliko ne tik studijų metu, tačiau ir iki šių dienų.

Siekiant tapti geresne šios srities specialiste, svarbu nuolat domėtis naujovėmis, tobulėti šioje sferoje, gerinti turimus įgūdžius, gilinti žinias ir jas panaudoti darbe.

Sėkmės paslaptis – mintys tampa tikrove! Atsakingumas, būvimas savimi, komunikabilumas, reiklumas sau ir kitiems – ko gero būtent šios savybės man padėjo man būti pastebėtai ir įgyti kitų pasitikėjimą. 3–ame kurse gavau pasiūlymą dirbti Oz design home, tačiau ne pagal studijų programą, o plaukų stiliste. Po metų pertraukos, gavau pasiūlymą pradėti dirbti kosmetologijos srityje, tai skatino žengti pirmyn ir atsidurti ten, kur esu ir šiandieną. Esu labai dėkinga už gautas žinias, patirtis ir suteiktas galimybes.