Pradinis Sėkmės istorijosĮstaigų ir įmonių administravimas, Artūras Kostinas

Įstaigų ir įmonių administravimas, Artūras Kostinas

Istoriją papasakojo
Artūras Kostinas

Esu Artūras Kostinas. 2022 metais baigiau pačią geriausią kolegiją Vakarų Lietuvoje, Klaipėdos valstybinę kolegiją.

Gyvenimo kelyje buvo visokių vingių ir įdomių potyrių. Šį bei tą pabandžiau studijuoti, tačiau matyt buvo ne man kitos sritys, tuomet metęs studijas pasinėriau į gyvenimą. Teko išmėginti save nuo pačių paprasčiausių darbų tokių kaip kasininkas-pardavėjas iki administratoriaus futbolo klube bei renginių organizatoriaus Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

Būtent pastaroji stotelė pakreipė mano gyvenimą į studijas. Po klausimo apie studijas „o kodėl ne šiemet?“ nusprendžiau, jog geresnio laiko nei šiemet nėra. Pasirinkau Klaipėdos valstybinę kolegiją bei Įstaigų ir įmonių administravimo specialybę, nusprendęs pagilinti žinias darbo, kurį jau buvau dirbęs 7 metus. Tai nusprendžiau daryti sesijinių studijų būdu. Studijų laikas ne tik suteikė neįkainojamas žinias, tačiau taip pat susipažinau su puikiais specialistais, kurie dirba KVK ir dalijasi savo patirtimi su studentais. Per šiuos tris metus gavau neįkainojamą dovaną – kurso bičiulius, su skirtingomis gyvenimiškomis patirtis, skirtingo amžiaus, tačiau visus labai nuostabius. Kiekvieno asmeninė patirtis praturtino mane, tikiu, manoji – juos. Paskutiniame semestre pakeičiau darbovietę, įsidarbinau į įmonę, kurioje atlikau praktiką. Smalsumo vedinas nusprendžiau rašyti baigiamąjį darbą apie susijusį su personalu būtent mažoje įmonėje. Net pačiam buvo staigmena, kaip gerai šis darbas pavyko.

Gyvenimas nesustoja. Studijos baigtos, tačiau kelias tęsiasi ir kas žino kur tai nuves toliau. Žinau tik tai, jog patirtis ir pažintys įgytos Klaipėdos valstybinėje kolegijoje pakeitė gyvenimą ir praplėtė akiratį.