Pradinis NaujienosKolegijoje – Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų vizitas

Kolegijoje – Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų vizitas

Paskelbimo data
2024-01-11
Klaipėdos valstybinėje kolegijoje lankėsi Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vadovas Andrius Žukas, Klaipėdos miesto vicemerė Lina Šukytė-Korsakė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Audronė Liesytė, Ekonominės plėtros grupės vadovė Jūratė Sokolova.
Svečiai išskirtinai domėjosi socialinio darbo ir slaugos specialistų rengimu Klaipėdos miestui ir regionui. Jie lankėsi šių specialistų rengimui skirtose inovatyviose laboratorijose, domėjosi naujomis praktinio rengimo metodikomis.
✔️Kadangi KVK Mokymo ir paslaugų centras turi galimybę vykdyti mokymus specialistams, Klaipėdos miesto savivaldybė domėjosi galimais savivaldybės specialistų kvalifikacijos kėlimo kursais, papildomais mokymais. Tai pat aptarti savivaldybę dominantys kolegijoje atliekami mokslo taikomieji tyrimai.
✔️Savivaldybės atstovai domėjosi aukštosios mokyklos bendradarbiavimu su miesto bendrojo ugdymo įstaigomis, akcentavo svarbą, kad uostamiesčio moksleiviai liktų studijuoti ir vėliau siektų karjeros gimtajame mieste
Klaipėdos valstybinėje kolegijoje šiuo metu studijuoja apie pustrečio tūkstančio studentų. Norimą studijų programą jie renkasi iš 23 studijų programų paketo, kuris yra sudarytas, atliepiant vietos darbo rinkos poreikius. Už teigiamą poveikį regionui kolegija yra ypač teigiamai įvertinta ir nepriklausomų tarptautinių ekspertų.
 

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-11
Spausdinimo versija