Pradinis NaujienosKVK Bendrosios praktikos slaugos studentai pradeda profesinį kelią

KVK Bendrosios praktikos slaugos studentai pradeda profesinį kelią

Paskelbimo data
2020-02-16

Vasario pradžioje buvo pasveikinta daugiau nei 60 Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų, baigusių bendrosios praktikos slaugos studijas ir tapusių diplomuotais slaugos specialistais.

Iškilminga diplomų įteikimo ceremonija vyko Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje – už būsimus slaugytojus buvo aukojamos mišios. Jas aukojęs brolis Benediktas akcentavo, kad slaugytojo profesija yra šventa ir jokios technologijos negali pakeisti švelnių slaugytojų rankų.

Absolventus sveikino ir siekti profesinių aukštumų linkėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos, Sveikatos mokslų fakulteto vadovai, Klaipėdos miesto gydymo įstaigų atstovai, Lietuvos slaugos specialistų organizacija.

Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė linkėjo būti empatiškiems ir rūpintis savo pacientais, Sveikatos mokslų fakulteto dekanė doc. dr. Asta Mažionienė – sėkmės slaugytojo profesijoje ir asmeninės laimės.

Kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui doc. dr. Nijolė Galdikienė ragino tęsti studijas aukštesnėje pakopoje ir tapti slaugos mokslo dėstytojais.

Šiais metais bendrosios praktikos slaugytojų baigiamųjų darbų gynimo kvalifikacinės komisijos pirmininku buvo paskirtas Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Darius Steponkus. Savo sveikinimo kalboje būsimiems slaugytojams jis linkėjo toliau siekti mokslo aukštumų ir būti savo profesijos profesionalais.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja slaugai Jurgita Vaitiekienė būsimiems slaugytojams linkėjo nesustoti ir toliau trokšti tobulėti, taip pat padėkojo absolventų tėveliams, užauginusiems puikią jaunųjų medikų kartą, už paskatinimą, padrąsinimą ir meilės žmogui išugdymą.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-07
Spausdinimo versija