Pradinis NaujienosKVK dalyvavo studijų mugėje – Studijos 2020

KVK dalyvavo studijų mugėje – Studijos 2020

Paskelbimo data
2020-02-06

Vasario 6–7 dienomis, KVK dalyvavo vienoje didžiausių studijų ir karjeros mugių – „Studijos 2020“. Šiais metais, jaunuolius ir mokytojus tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda, pasitiko su šūkiu – „internetas studijų programos neišrinks“.

Parodoje buvo pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, tarptautinės studijų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos. Karjeros konsultantai, mokymo ir verslo įstaigų atstovai, moksleivių ir studentų organizacijų nariai padėjo jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį. Paroda lankytojus pasitiko su daugiau nei 100 renginių, kvietė konsultuotis su karjeros konsultantais, verslo, mokslo ir kitų sričių specialistais ir išgirsti informaciją iš pirmų lūpų.

Parodoje buvo pristatyta nauja tema – Mokymasis visą gyvenimą, kurią padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi darbus, kurie jiems teikia malonumą ar virsta pomėgiu.

Kvietėme jaunuolius susipažinti su Klaipėdos valstybine kolegija ir sužinoti apie vykdomas studijų programas, stojimo reikalavimus, mokymosi ir karjeros galimybes Klaipėdoje. Per dvi parodos dienas sulaukėme gausaus būrio jaunų žmonių su degančiomis akimis ir norinčiais studijuoti KVK.

Dėkojame visiems ir iki kitų kartų! Susimatome Klaipėdoje!

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-07
Spausdinimo versija