Pradinis NaujienosKVK įvyko 14–oji Tarptautinė savaitė

KVK įvyko 14–oji Tarptautinė savaitė

Paskelbimo data
2021-04-26

Balandžio 19–22 dienomis KVK įvyko 14–oji Tarptautinė savaitė. Nors susitikimai ir seminarai buvo organizuojami nuotoliniu būdu, sulaukėme Klaipėdoje ir keletos svečių iš Lenkijos. Daugiau nei 40 dalyvių iš užsienio universitetų ir įmonių registravosi ir prisijungė prie įvairių seminarų ir užsiėmimų.

Pirmąją dieną buvo surengtas Lietuvos ir KVK pristatymas, svečius pasveikino direktorė Gražina Markvaldienė, dalyvaujantys universitetai turėjo galimybę prisistatyti Tarptautinės studijų mugės metu. Popietės sesijos metu vyko apskritojo stalo seminarai su užsienio partneriais ir studentais apie tai, kaip pandemijos metu reklamuoti aukštojo mokslo instituciją, kokie yra didžiausi iššūkiai, norint būti „Erasmus“ studentu ir kaip padidinti jų dalyvavimą programoje.

Kitomis dienomis vyko trijų fakultetų pristatymai. Jų metu Verslo fakultetas surengė virtualią fakulteto parodą, organizavo viktoriną. Tuo tarpu Technologijų fakultetas pasiūlė seminarą „Lietuviški patiekalai šiandieniniam meniu“ ir surengė interaktyvią viktoriną su dovanomis. Sveikatos mokslų fakultetas pristatė vaizdo įrašus apie studentų praktikas, atliekamas KVK ir partnerių įmonėse, ligoninėse. Taip pat buvo pristatyti inovatyvūs fakulteto vykdomi medicinos projektai.

Šios savaitės metu buvo organizuojamos įvairios tarptautinės paskaitos. Atviras paskaitas skaitė KVK dėstytojai: „Partnerystė rinkodaroje: vieno žmogaus šiukšlės yra kito žmogaus lobis“ (Dr. Donatas Jonikas), „Elektromobilių perspektyvos Lietuvoje“ (Dr. Ričardas Malkus) ir „Gebėjimų stiprinimas: sveikas kūnas“ (Lekt. Daiva Lenčiauskienė), kuriose galėjo dalyvauti visi renginio dalyviai, studentai iš partnerių universitetų ir kiti besidomintys asmenys. Tuo metu KVK studentai turėjo informatyvias paskaitas su užsienio profesoriais, kurie organizavo paskaitas nuotoliniu ir fiziniu būdu. Dr. Sergii Iaromenko iš Ukrainos supažindino studentus su turizmo veikla ir ištekliais Ukrainoje.  Kineziterapijos studentams paskaitas skaitė Dorota Bylina ir Angieszka Michalska iš Skernevicės valstybinės kolegijos Lenkijoje. Pedagogikos studentai turėjo praktines paskaitas su lect. Jaroslaw Soltan, o Grožio terapijos ir Kineziterapijos studentai su lect. Leszek Zakrzewski, iš Humanitarinių ir ekonomikos universiteto Lodzėje, Lenkijoje. Be to, Buhalterinės apskaitos ir Finansų studentai turėjo puikią galimybę pasisemti praktinės patirties iš įmonės atstovės Izabella Sierpatowska, JLDA Ltd., Lenkijos.

Virtualią Klaipėdos senamiesčio ekskursiją organizavo KVK lektorė, profesionali gidė Agnė Abramovičienė, kuri leido svečiams virtualiai pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis. Fiziškai atvykę svečiai turėjo galimybę dalyvauti ekskursijoje į Nidą.

Laukiame kitos 15–osios tarptautinės savaitės, kuri įvyks 2021 m. rugsėjo 20–24 dienomis.

Daugiau renginio akimirkų

 

Daugiau informacijos:

Jūratė Danielienė Lektorė

Konsultacijų grafikas:
122 kab. (Jaunystės g. 1). Trečiadienis: 15:00–15:45

Almeda Šinušaitė Tarptautinių ryšių skyriaus specialistė

Ina Varpiotė Tarptautinių ryšių skyriaus specialistė

Konsultacijų grafikas:
122 aud., (Jaunystės g. 1) arba nuotoliniu būdu. Penktadienis:10:00–11:00

Paskutinis atnaujinimas: 2021-04-26
Spausdinimo versija