Pradinis NaujienosKVK įvyko adventinė popietė

KVK įvyko adventinė popietė

Paskelbimo data
2023-12-12
Klaipėdos valstybinė kolegija bendruomenė įsitraukė į jaukų susikaupimo ir vilties pripildytą Kalėdų laukimo laiką. Socialinio darbo studijų programos bendruomenė visus subūrė į jaukią adventinę popietę.
„Susitinkame pasidalinti padrąsinančiais žodžiais šiame įtampos sezone, kai studentams netrukus prasidės egzaminų sesija. Adventas yra laikas, iš kurio pasisemiame gyvenimo šviesos ir vilties“, – mintimis dalijosi šventinį renginį vedusi socialinio darbo studijų programos dėstytoja Aurelija Šiurienė.
Adventinę popietę giesmėmis pripildė krikščioniško roko grupė „Gyvasis vynmedis“. Prasmingomis ir įkvepiančiomis mintimis dalijosi Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčios klebonas Mindaugas Šlaustas ir vikaras Andrius Vaitkevičius. Kolegijos direktorius dr. Remigijus Kinderis įžiebė eglę, nutviekstą girliandų lemputėmis ir studentų palinkėjimais išrašytomis širdelėmis. KVK Maisto technologijų ir mitybos katedra dėstytojai ir studentai šventei prikepė imbierinių meduolių ir išvirė apelsinais bei gvazdikėliais kvepiančio punšo.
Daugiau renginio akimirkų: čia
#kolegija #KVK #bendystė #Adventas #viltis #socialinisdarbas

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-12
Spausdinimo versija