Pradinis NaujienosKVK paminėjo Laisvės ir gynėjų dieną

KVK paminėjo Laisvės ir gynėjų dieną

Paskelbimo data
2020-01-12

Minėdama Laisvės gynėjų dieną, tradiciškai jau 15 kartą, Klaipėdos valstybinė kolegija, sausio 12 dieną, pakvietė susiburti prie Laisvės laužo ir prisiminti Lietuvai svarbų įvykį bei pagerbti visus žuvusius ir gynusius tėvynę.

Susirinkusiuosius sveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, taip pat  sveikinimo žodžius tarė Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Kolegijos kiemelyje  buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas, tylos minute pagerbti žuvusieji, o Žemaičių apygardos 3–osios rinktinės kariai atliko 3 salves: už Lietuvą Tėvynę, Lietuvos žmones ir žuvusius už Lietuvos laisvę. Oficialią renginio programą  užbaigė įspūdingas Klaipėdos fakyrų klubo  „Liepsnojantis šerkšnas“ teatralizuotas ugnies šou, po kurio įžiebtas Laisvės laužas.

Visą naktį buvo kurstomas Laisvės laužas, kartu su menininku Andriumi Sirtautu, kuriamas paminklas – Kardas, skirtas Laisvės gynėjams. Taip pat vakarinėje programoje vyko Misijos Sibiras dalyvio Aurimo Rapalio paskaita, muzikiniai pasirodymai ir kiti užsiėmimai.

Dėkojame nepabūgusiems blogo oro ir susirinkusiems pagerbti šį Lietuvai svarbų įvykį. Taip pat dėkojame ir prie renginio organizavimo prisidėjusiems, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams, Žemaičių apygardos 3–osios rinktinės kariams, atlikėjai Akvilinai Gaubienei, renginio vedėjai Barborai Gedvilaitei ir Paupių bendruomenei.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-07
Spausdinimo versija