Pradinis NaujienosKVK sulaukė rekordinio skaičiaus pirmakursių!

KVK sulaukė rekordinio skaičiaus pirmakursių!

Paskelbimo data
2020-08-15

Klaipėdos valstybinė kolegija priėmė rekordinį skaičių pirmakursių ir tapo daugiausiai studentų į bakalauro studijas sulaukusia aukštąja mokykla uostamiestyje.

Jau per pirmąjį priėmimo etapą sutartis su kolegija pasirašė 900 būsimųjų studentų. Tai – penktadaliu daugiau negu pernai. Tikimasi, kad po antrojo priėmimo etapo įstojusiųjų skaičius perkops 1000.

„Susidomėjimas Kolegija išaugo, tai yra nuoseklaus darbo įvertinimas. Mumis pasitiki vis daugiau jaunų žmonių ir jų tėvų. Investicijos į studijų kokybę, dėstytojų kompetencijų augimą ir laboratorijas, atsipirko“, – džiaugėsi KVK direktorė Gražina Markvaldienė.

Per pirmąjį studijų etapą daugiausiai susidomėjimo sulaukė Bendrosios praktikos slaugos, Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei Statybos inžinerijos programos. Džiugu, kad dažnai vyriškomis laikomas Statybos ir Automobilių transporto inžinerijos studijų programas renkasi ir merginos.

Edukologijos ir inžinerijos krypčių studijų programų populiarumą šiemet išaugino ir valstybės bei savivaldybės skiriamos stipendijos.

KVK dėkoja už pasitikėjimą ir kviečia aktyviai dalyvauti antrajame priėmimo etape. KVK rekomenduoja rinktis itin perspektyvias, paklausias, Vakarų Lietuvos regionui reikšmingas ir pelningas darbo vietas užtikrinančias studijų programas – Skaitmeninę geodeziją, Skaitmeninės rinkodaros komunikaciją, Turizmo verslą.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-10
Spausdinimo versija