Pradinis NaujienosNepraleiskite KVK prof. habil. dr. Vilmos Žydžiūnaitės paskaitų ciklo!

Nepraleiskite KVK prof. habil. dr. Vilmos Žydžiūnaitės paskaitų ciklo!

Paskelbimo data
2020-05-30

Kiekvienas komandos narys jums pasakys, kad komandos turi savo pliusus ir minusus, pakilimus ir kritimus.

Komandoje kiekvienas turi savo indėlį, kuris yra nukreiptas į bendro tikslo siekimą. Kalbant apie neigiamą pusę, komandas sudaro žmonės ir gali būti, kad mes tiesiog negebame rasti bendro sutarimo.

Darbas komandoje rodo, kaip daugelis žmonių jaučia komandą – darbas įdomus, dinamiškas, kuriame kiekvieno slaugytojo įsitraukimas yra būtinas; komanda turi telkti slaugytojų talentus siekiant bendro tikslo, tačiau buvimas komandos dalimi gali ar būna sudėtingas, fiziškai ir emociškai. Šiuolaikinė sveikatos priežiūra grindžiama teigiamais rezultatais, kuriuos sukuria stiprus komandinis darbas. Sveikatos priežiūros komandos suburia skirtingų įgūdžių, gabumų ir talentų žmones siekdamos bendro tikslo – kuo geresnės pacientų / klientų slaugos ir gydymo. Dažnai susiduriate su skirtingomis komandomis, o galbūt net su komandomis komandose – struktūra yra lanksti, užtikrinant, kad pacientai / klientai galėtų naudotis visais reikiamais komandos narių įgūdžiais ir žiniomis.
Komandos darbas tokioje specifinėje profesijoje kaip slaugytojas, kuri neretai kelia stresą, gali būti sudėtingas. Jei jūs sugebate išsiugdyti įgūdžius ir požiūrį, kuriais grindžiamas stiprus komandinis darbas – suprasti ir vertinti savo ir kitų komandos narių vaidmenis, žinoti komandos tikslus ir teigiamai dalyvauti komandos susitikimuose – jūs suprasite didžiulį komandos darbo pranašumą, pagerinsite ne tik jūsų pacientų / klientų aptarnavimo kokybę, bet ir jūsų, kaip, slaugytojo darbo kokybę.

Tad šis paskaitų ciklas apie slaugytojų darbą komandoje yra Jums.

Paskaitos trukmė – 60 min. Klausimams skiriama 15 min.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-10
Spausdinimo versija