Pradinis NaujienosParengtas pirmasis C@RE projekto naujienlaiškis

Parengtas pirmasis C@RE projekto naujienlaiškis

Paskelbimo data
2023-07-05

Džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį projekto C@RE (2022-1-LT01-KA220-VET-000086933) naujienlaiškio numerį, kupiną įdomių naujienų ir įžvalgų apie šią novatorišką iniciatyvą.

Naujienlaiškyje rasite:

Projekto tikslai: Sužinokite pagrindinius C@RE projekto tikslus, kuriais siekiama pažangos socialiniame ir sveikatos priežiūros sektoriuje. Esame pasiryžę siekti teigiamo pokyčio – nuo priežiūros kokybės gerinimo iki inovacijų skatinimo!

Planuojami rezultatai: Pažvelkite į būsimus projekto C@RE rezultatus. Dalinsimės savo vizija apie patobulintas kompetencijų sistemas, inovatyvias gaires ir geresnę paramą sveikatos priežiūros ir socialiniams darbuotojams.

Konsorciumas: Susipažinkite su partneriais, sudarančiais projekto komandą. Drauge sutelkiame savo žinias ir išteklius, kad užtikrintume projekto C@RE sėkmę.

Pirmosios veiklos: Pasinerkite į įdomias pirmąsias projekto veiklas. Nuo fokus grupių su sveikatos priežiūros ir socialiniais darbuotojais iki vertingų įžvalgų rinkimo – jau dabar intensyviai dirbame, kad formuotume socialinių ir socialinių darbuotojų profesijų ateitį.

Skaitykite naujienlaiškį

Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-05
Spausdinimo versija