Pradinis NaujienosPasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ ir KVK

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ ir KVK

Paskelbimo data
2020-02-05

Vasario 5 dieną, Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadas plk. Nerijus Stankevičius ir Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria numatytas abipusiškai naudingas bendradarbiavimas organizuojant ir įgyvendinant bendrus kultūrinius, edukacinius ir sporto projektus bei kitas veiklas.

Klaipėdos valstybinė kolegija prisidės prie nacionalinio saugumo stiprinimo populiarinant tarnybą kariuomenėje studentų ir visos akademinės bendruomenės tarpe bei sudarydama sąlygas kariams naudotis sporto infrastruktūra įrengta brigados štabo kaimynystėje. Brigada „Žemaitija“ įsipareigojo sudaryti sąlygas kolegijos bendruomenei susipažinti su kariuomenės veikla, remti kolegijos organizuojamas visuomenines iniciatyvas bei paskatinti karius pasirinkti šią mokymosi įstaigą.

„Tikiuosi, jog ši sutartis ne tik sudarys galimybę pagerinti mūsų brigados karių kasdienės tarnybos gerbūvį t. y. sudarys sąlygas praktikuoti įvairesnes sporto šakas ir organizuoti sporto varžybas pasitelkiant kolegijos valdomą sporto infrastruktūra, tačiau ir sustiprinti bendrystę tarp Lietuvos kariuomenės ir Klaipėdos akademinės bendruomenės“, – teigė Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadas plk. Nerijus Stankevičius.

Klaipėdos kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė akcentavo ne tik Klaipėdos valstybinei kolegijai naudingus bendros veiklos aspektus, bet ir strategiškai naudingą geografinę padėtį – „Mums labai malonu, jog kaimynystėje įsikūrė šis svarbus karinis vienetas. Džiaugiamės, jog galime su kariais pasidalinti savo turimais resursais, tuo pačiu ši sutartis atveria ir papildomų veiklos galimybių abejoms pusėms.“

Prieš pasirašant sutartį įvyko keletas dvišalių konsultacijų dėl konkrečių bendradarbiavimo galimybių. Ją pasirašant taip pat dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Nerijus Piaulokas.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-07
Spausdinimo versija