Pradinis NaujienosPedagogikos studentės miesto darželinukus sukvietė į STEAM renginį

Pedagogikos studentės miesto darželinukus sukvietė į STEAM renginį

Paskelbimo data
2023-05-05

Pedagogikos katedros Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programos 1 ir 2 kurso studentės suorganizavo STEAM renginį „Kas pievelėje gyvena?“  Klaipėdos lopšelių-darželių „Žiogelis“, „Šaltinėlis“, „Dobiliukas“ ugdytiniams.

Vaikai keliavo į auditorijas, kuriose tyrinėjo,  eksperimentavo, matavo ir kūrė, atliko užduotis su planšetėmis  ir robotukais.

Atėjus pavasariui, kai atgyja visi vabaliukai, vaikai stebuklingoje pievoje matavo  sraiges, skaičiavo, kiek sveria milžinė delno dydžio ir pati mažiausia sraigė, pamerkę į vandenį  „kirminėlius“  ir pamatę, kad jie ištirpsta, visi kartu nusprendė, kad vandeny kirminėliai negali gyventi, boružėlių auditorijoje kiekvienas projektavo savo boružėlę, o bitučių auditorijoje išmaniojoje lentoje  vaikai gyvūnų gausybėje atpažino vabaliukus, su bitutėmis-robotukais projektavo  linksmą kelionę pas mylimus pievos gyventojus.

Tai buvo renginys, kuriame būsimosios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos,  turėjo galimybę ne tik pabendrauti su vaikais, bet ir įgyti pedagoginės kūrybinės patirties.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-05
Spausdinimo versija