Pradinis NaujienosPraūžė šeštosios Karjeros dūzgės

Praūžė šeštosios Karjeros dūzgės

Paskelbimo data
2023-10-19

Štai ir praūžė 6–osios Karjeros dūzgės 2023, kurios spinduliavo didžiule motyvacija ir naujomis galimybėmis.

Svarbiausiu renginio akcentu neabejotinai buvo įkvepianti profesionalaus improvizacijos teatro Kitas Kampas vadovo, teatro ir kino aktoriaus Audriaus Bružo paskaita apie savo karjeros kelionę. Aktorius ragino visus dalyvius nebūti vien tik svajotojais, bet kvietė būti darytojais. Jis pabrėžė, kad siekiant karjeros labai svarbu žengti pirmąjį žingsnį. „Ne tik kalbėk, bet imk ir daryk konkrečius veiksmus“, – tokia motyvuojančia žinute užbaigė svečias.
Po motyvacinės paskaitos studentai turėjo galimybę apžiūrėti šurmuliuojančią karjeros kontaktų mugę, kurioje savo stendus įrengė daugybė įmonių. Įvairių pramonės šakų atstovai bendravo su studentais, dalinosi įžvalgomis apie savo įmones, laisvas praktikos ir darbo vietas, stažuotes.
Renginį uždarė KVK psichologė Gabija Sruogiūtė Stašienė su paskaita – „Kalba kūnas. Ką jis pasako apie mus ir mūsų pašnekovą?“ Žmogaus kūnas yra nepaprastas išraiškos instrumentas, nuolat siunčiantis signalus, atskleidžiančius mūsų tikrąsias mintis, net kai sąmoningai stengiamės jas slėpti. Nuo galvos pakreipimo iki rankų judesių mūsų kūnas perduoda daug informacijos, dažnai atviriau nei žodžiai. Paskaitos metu buvo gilinamasi į šią sudėtingą kūno kalbos ir žmogaus ryšio sąveiką, kviečiant dalyvius susimąstyti, kaip mūsų fizinis aš tampa mūsų minčių ir emocijų veidrodžiu. Pašnekovė kartu su studentais atliko įvairius praktinius užsiėmimus, kurie studentams padėjo labiau pažinti ne tik patį save, bet ir kitą pašnekovą.

Norime padėkoti visiems dalyviams, o studentams sėkmės kuriant savo ateitį. Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių. Susitinkame jau kitais metais!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-19
Spausdinimo versija