Pradinis KVK dalyvauja Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugėje”

KVK dalyvauja Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugėje”

Data ir laikas
2024-01-18
09:30
Vieta
Karaliaus Mindaugo prospektas 50, Kaunas, Žalgirio arena
Trukmė
09:30–17:00
Lietuvos „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024“ – tai bene laukiamiausias metų renginys esamiems bei būsimiems studentams, jų tėvams ir netgi – mokytojams.
Renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“, lankytojus pasitiks bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos.
KVK taip pat dalyvaus ir kvies visus susipažinti, išgirsti visą reikiamą informaciją ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. SUSITINKAME!
Renginys: NEMOKAMAS.
Vieną dieną – tik sausio 18-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios nemokamos Lietuvos aukštojo mokslo mugės metu, lankytojų lauks nemokamos karjeros konsultacijos, aukštųjų mokyklų atstovai, pasirengę atsakyti į visus jaunuoliams ir jų tėvams galinčius iškilti klausimus apie studijų pasirinkimą, studijų programas ir netgi – ateities darbinę karjerą.
Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ tikslai:
Šalia Lietuvos aukštojo mokslo mugės „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ lankytojų – esamųjų ir būsimųjų studentų, tėvų, pedagogų – lauks ir visa diena renginių: aukštųjų mokyklų prisistatymai, įkvepiantys pasakojimai apie studijas ir karjerą po jų – tiesiai iš aukštųjų mokyklų absolventų lūpų, praktiniai ekspertų patarimai apie tai, kaip teisingai pasirinkti savo ateitį – visa tai ir daug daugiau jaunuolius pasitiks jau sausio 18-tąją Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugėje 2024“.
Aukštųjų mokyklų mugė! …ir sprendimas aiškus!

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-11
Spausdinimo versija