Pradinis Tarptautinė konferencija “Education, Research and Innovation in Health and Well-Being Studies

Tarptautinė konferencija “Education, Research and Innovation in Health and Well-Being Studies

Data ir laikas
2022-04-26
09:00
Vieta
Bijūnų g. 10, Klaipėda

Kviečiame į tarptautinę konferenciją „ŠVIETIMAS, MOKSLINIAI TYRIMAI IR INOVACIJOS SVEIKATOS IR GEROVĖS STUDIJŲ SRITYJE“, skirtą Slaugos modeliavimo centro atidarymui, kuris vyks 2022 m. balandžio 26-27 d.

6-oji Tarptautinė konferencija, kurią organizuoja Sveikatos mokslų fakultetas ir vyksta 2022 m. Tarptautinės KVK savaitės metu, suteikia puikią galimybę atvykusiems užsienio dėstytojams savo kolegoms pristatyti taikomųjų tyrimų rezultatus, o KVK dėstytojams – pasigirti puikiais studijų rezultatais. kartu su strateginiais partneriais atliekamus tarpdisciplininius, tarptautinius ir tarpsektorinius taikomuosius tyrimus.

Konferencijos tema susijusi su skaitmenine transformacija sveikatos apsaugos srityje. Pirmaujančios sveikatos sistemos žiūri į skaitmeninę transformaciją kaip į būdą tapti daugiau
vartotojui, tuo pačiu keičiant savo veiklą, kultūrą ir technologijų naudojimą. Telemedicina, dirbtinį intelektą (AI) palaikantys medicinos prietaisai ir blokų grandinės elektroniniai sveikatos įrašai yra tik keli konkretūs skaitmeninės transformacijos sveikatos priežiūros srityje pavyzdžiai.

Daugiau informacijos galite rasti čia

Renginio programa

Paskutinis atnaujinimas: 2022-04-27
Spausdinimo versija