Pradinis Virtuali ekskursija „Klaipėda – istorija ir dabartis“

Virtuali ekskursija „Klaipėda – istorija ir dabartis“

Data ir laikas
2021-02-19
13:00
Vieta
Online
Bilietai
Nuoroda

KVK Turizmo verslo II kurso studentai kviečia kartu švęsti Tarptautinę gido dieną ir dalyvauti jų parengtoje virtualioje ekskursijoje po Klaipėdą ir jos pokyčius bei palyginti, kaip miestas pasikeitė amžių tėkmėje.

Klaipėda lyginant ją kitų Lietuvos miestų kontekste šiuo – pokyčių klausimu – labai išsiskiria. Istorikai skaičiuoja, kad Antrojo pasaulinio karo metais ir po jo miestas neteko apie 60 proc. pastatų. Kai kurie iš šių pastatų pasibaigus miesto šturmui buvo išvalyti kaip griuvėsiai, kai kurių vietoje iškilo nauji, o kai kurie vis dėlto bus prikelti, nors tiesa tokių labai nedaug. Pasikeitė ir gatvių trajektorijos, aikščių išplanavimas, net tiltų išvaizda.

Tad Tarptautinės gido dienos proga kviečiame Jus ir pasivaikščioti po šiuos miesto pokyčius. Tikime, kad istoriniai Klaipėdos vaizdai Jus ne kartą nustebins. Renginys bus tiesiogiai transliuojamas vasario 19 d. 13 val. KVK Verslo administravimo FB paskyroje.


Tarptautinė gido diena kasmet švenčiama vasario 21–ąją. KVK Turizmo verslo studentai kiekvienais metais tradiciškai kviečia visuomenę šią dieną švęsti kartu. Šiemet susitikime virtualiai!

Paskutinis atnaujinimas: 2021-02-18
Spausdinimo versija