Pradinis NaujienosSTEAM renginys – „Tiltai sujungia krantus ir žmones” moksleivius nukėlė į stebuklingą pasaulį

STEAM renginys – „Tiltai sujungia krantus ir žmones” moksleivius nukėlė į stebuklingą pasaulį

Paskelbimo data
2024-04-25
Pedagogikos katedra dėstytojai ir pradinio ugdymo pedagogikos studijų programos I kurso studentai, net 3 dienas organizavo STEAM renginį – „Tiltai sujungia krantus ir žmones”, kuriame dalyvavo moksleiviai iš šių Klaipėdos miesto progimnazijų: Klaipėdos Liudviko Stulpino; Klaipėdos Saulėtekio;Palangos Vlado Jurgučio ir Kretingos mokyklos-darželio Žibutė.
Mokiniai buvo pakviesti pakeliauti po įdomų ir žaismingą #STEAM pasaulį, kuriame laukė įtraukiančios veiklos ir pažintis su skirtingomis mokslo sritimis:
🧮Matematikos stotelėje trečiokai domėjosi iš kokių medžiagų galima pastatyti tiltą ir atliko tyrimą;
📖Mokslo stotelėje trečiokai žaisdami susipažino su tiltų įvairove, sužinojo, kuris tiltas ilgiausias pasaulyje ir kokių tiltų yra Lietuvoje. 🇱🇹 Taip pat padėjo vieni kitiems įsiminti informaciją, o žinias įtvirtino “Kahoot” viktorina;
💡⛓⚙️Inžinerijos stotelėje mokiniai susidūrė su rimtu iššūkiu, be jokios pagalbos ir instrukcijos, pasatyti tiltą, kuriuo būtu saugu eiti;
🤩Meno stotelėje vyko tikros linksmybės: studentai ir mokiniai statė emocinius tiltus, šoko, žaidė, šėliojo.
Tai buvo renginys, kai studentai, kuruojami savo dėstytojų, vedė praktinius užsiėmimus, taikė teorines žinias ir turėjo galimybę įgyti pedagoginės kūrybinės patirties. Dėkojame visiems dalyvavusiems!
#pradiniougdymopedagogika #ikimokyklineirpriesmokyklinepedagogika
Daugiau renginio akimirkų rasite: Nuotraukų galerija

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-25
Spausdinimo versija