Pradinis StudentamsBibliotekaElektroniniai ištekliaiLaikinos prieigos duomenų bazės

Laikinos prieigos duomenų bazės

Laikina prieiga prie mokslinės informacijos duomenų bazių.

Prieiga prie laikinos prieigos duomenų bazių galima per db.kvk.lt

Prisijungti galite su individualiu KVK slaptažodžiu.

Laikinos prieigos (testuojamoms) duomenų bazėms yra suteikiama laikina prieiga, kuri leidžia vartotojams susipažinti su jų turiniu, paieška ir įvertinti prenumeravimo galimybes.

Computers & Applied Sciences Complete – visatekstė duomenų bazė. Pateikiami viso teksto straipsniai iš daugiau kaip 600 pavadinimų mokslinių žurnalų kompiuterijos, informacinių technologijų, kompiuterių inžinerijos temomis. Straipsniai pasižymi aukštu cituojamumo rodikliu (angl. Impact Factor).Laikina prieiga suteikiama iki 2023 m. gruodžio 18 d.

 

Prieiga per  www.db.kvk.lt

 

Mokslinis elektroninis išteklius Clinical Pharmacology priklauso ClinicalKey duomenų bazei. Joje pateikiami išsamūs vaistų duomenys pagrįsti moksline klinikine praktika. Duomenų bazėje pateikiamos svarbios, klinikine praktika pagrįstos rekomendacijos priimant moksliškai pagrįstus sprendimus dėl gydymo vaistais.Laikina prieiga suteikiama iki 2023 m. gruodžio 21 d.

 

Prieiga per  www.db.kvk.lt

 

 

 

 

 

 

Viena iš didžiausių ir išsamiausių pasaulyje daugiadalykė disertacijų ir tezių platforma ProQuest Dissertations & Theses Global. Platformoje rasite daugiau nei 5 milijonus disertacijų ir tezių, iš jų beveik 3 milijonai visateksčių disertacijų, įkeltų nuo 1997 metų. Duomenų bazėje pateikiamos disertacijos iš JAV, Europos ir Azijos šalių akademinių institucijų. Duomenų bazėje rasite disertacijas ir tezes ekonomikos, politikos, edukologijos, gamtos, matematikos, technologijų, fizinių ir medicinos mokslų temomis.Laikina prieiga suteikiama iki 2023 m. gruodžio 8 d.

 

Prieiga per  www.db.kvk.lt

 

ProQuest vadovas anglų kalba

 

 

 

 

 

 

 

 

Education Source Ultimate – viena didžiausių ir išsamiausių duomenų bazių edukologijos mokslų tema. Duomenų bazėje rasite viso teksto konferencijų medžiagą, video įrašus bei mokslinius straipsnius iš 658 pavadinimų mokslinių žurnalų, taip pat daugiau nei 4000 konferencijos pranešimų švietimo, politikos, žmogiškųjų išteklių temomis. 

Laikina prieiga suteikiama iki 2023 m. gruodžio 16 d.

 

Prieiga per  www.db.kvk.lt

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-11-14
Spausdinimo versija