Pradinis StudentamsLaisvalaikisErasmus studentų tinklas

Erasmus studentų tinklas

ESN KUK tai Erasmus studentų tinklo padalinys (sekcija) Klaipėdoje. Sekcija įkurta 2011 metais ir nuo tada veikia Klaipėdos valstybinėje kolegijoje ir kitose aukštosiose mokyklose. Sekcijoje esančių narių skaičius kintantis kiekvieną semestrą, bet visuomet yra ne mažesnis nei 20 narių. Sekcija pastebima ne tik ESN Lietuvos mastu, bet taip pat aktyviai dalyvauja ir miesto renginiuose, taip skatindama didesnį Erasmus studentų įsitraukimą į vietos gyvenimą.

Erasmus Studentų Tinklas Lietuvoje (ESN Lietuva) tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti principu „studentai padeda studentams“. ESN Lietuva nariai – jauni žmonės, savanoriškai padedantys studentams, atvykstantiems į Lietuvą pagal studijų mainų programas, prisitaikyti ir integruotis naujoje aplinkoje. Be kita ko, organizacija puoselėja tarpkultūrinę komunikaciją, toleranciją bei tarpusavio supratimą, skatindama užsienio ir Lietuvos studentus, sugrįžusius iš mainų, dalintis svetur sukauptomis patirtimis.

ESN KUK mentoriai siekia, jog atvykę Erasmus studentai lengviau integruotųsi į jiems naują aplinką ir savo viešnagę Lietuvoje prisimintų kaip vieną smagiausių įvykių savo gyvenime! Mentoriai padedami aukštųjų mokyklų organizuoja bei koordinuoja Erasmus studentų laisvalaikį (kelionės Lietuvoje, tarpkultūriniai vakarai, filmų peržiūros, piknikai ir pan.), taip pat rengia socialines akcijas (Erasmus in Schools, Social inclusion days).

TRS visada siūlo pilną palaikymą mentoriams – suteikia pagalbą, informaciją ar mokymus, skiria finansavimą renginiams, finansuoja mentorių dalyvavimą nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose, kuriuos organizuoja Erasmus Studentų Tinklas.

Tad jei turi laisvo laiko, nori patobulinti savo anglų (ir ne tik) kalbos žinias, pabendrauti su įvairiais žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių – prisijunk prie mentorių!

Pildyk anketą ČIA.

 

Kontaktai:

Paskutinis atnaujinimas: 2023-03-14
Spausdinimo versija