Pradinis NaujienosTurnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Paskelbimo data
2020-03-10

Kovo 10 dieną, KVK Technologijų fakultete, organizuotas krepšinio (3×3) turnyras kolegijos taurei laimėti, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

Turnyras tapo tarptautiniu, jame dalyvavo 10 komandų. Tris turnyro komandas sudarė Erasmus+ studentai. Komandos burtų tvarka buvo suskirstytos į du pogrupius. Geriausiai pasirodė Erasmus–1 komanda, 2 pogrupyje užėmusi 3 vietą.

Finalinėse varžybose dėl 3 vietos susitiko Naumasta.lt ir KVK Mechanikai. Susitikimą laimėjo KVK Mechanikai. Dėl pirmos antros vietų varžėsi KVK–1 ir KVK–2 komandos. Po įtemptos kovos nugalėjo KVK–1 komanda, antra vieta teko tenkintis KVK–2 komandai.

Komanda nugalėtoja apdovanota pereinamąja taure. Prizinių komandų dalyviai – medaliais.

Malonu paminėti, kad krepšinio (3×3) turnyras kolegijos taurei laimėti, tampa tradiciniu!

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-08