COVID–19

COVID–19

Renginių kalendorius

16.00 Val.
10:00 - 15:00 Val.

Paskelbus Lietuvoje karantiną dėl koronaviruso Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams nuo 2020 m. kovo 13 iki kovo 27 d. skelbiamos pavasario (Šv. Velykų) atostogos.

Nuo kovo 23 d. iki 27 d. skelbiama savarankiškų studijų savaitė, kurios metu paskaitos nevyks, tačiau studentai mokysis savarankiškai, atliks dėstytojų nuotoliniu būdu paskirtas užduotis.  

Nuo kovo 30 d. startuoja studijos nuotoliniu būdu, naudojantis KVK Moodle aplinka, Microsoft Teams, Zoom ir el. paštu.

Studentų praktikos įmonėse ir organizacijose stabdomos karantino metu.  Įmonės ir organizacijos apie tai informuotos.

Kolegijos studentų judumas (mainų programa), kuris buvo suplanuotas 2020 m. pavasarį, nukeliamas vėlesniam laikui.

Detalesnę informaciją studentai gauna į asmeninį, Kolegijos sukurtą el. paštą ir komunikuodami su fakultetų administracija, katedrų vedėjais ir dėstytojais.

Bendrabučių gyventojai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu (telefonu ir el. paštu). Studentų prašoma, esant galimybei, iki balandžio 13 d. (atostogų ir savarankiškų studijų pabaigos) išvykti iš bendrabučių.

Asmenys sugrįžę iš užsienio privalo dvi savaites izoliuotis namuose, tai daryti bendrabutyje draudžiama.

Bendrabučiai užrakinami 22 val., ir į bendrabutį įleidžiami tik bendrabučio gyventojai, pateikę asmens dokumentą. Būtina laikytis asmens higienos reikalavimų ir vengti susibūrimų bendrabučių bendro naudojimo zonose.

Nuo kovo 16 d. svečiams patekti į bendrabučius draudžiama.

Dėl įmokų už bendrabutį, karantino metu, prašome kreiptis į savo bendrabučių administratorius arba į bendrabučių valdytoją:

 • Bendrabučių valdytoja – Areta Lenkauskienė, 865615214, a.lenkauskiene@kvk.lt;
 • Bendrabutis Debreceno g. 25 –administratorė Jūratė Pėkautienė, 863007712, j.pekautiene@kvk.lt;
 • Bendrabučiai Taikos pr. 16 ir Gulbių g. 8 – administratorė Rima Piragė, 863007713, r.pirage@kvk.lt.

Kovo ir balandžio mėnesiais kolegijoje turėję vykti masiniai renginiai yra atšaukiami ir nebus vykdomi.

Pastatai esantys Bijūnų g. 10, Donelaičio g. 8 ir 10, Gulbių g. 8 ir 10, Gulbių g. 8, Dariaus ir Girėno g. 8, nuo balandžio 13 d. yra uždaromi.

Pastatas Jaunystės g. 1, darbo dienomis bus atidarytas nuo 9 iki 15 val. Atvykti rekomenduojama tik išskirtiniais atvejais.

Kolegijos biblioteka karantino metu uždaryta, tačiau kviečiama naudotis virtualiais bibliotekų ištekliais.

Jeigu sunku rasti informacijos rengiant rašto darbus, ar rasti tam tikrus šaltinius,  kreipkitės į fakulteto teminius bibliotekininkus:

Bendrasis bibliotekos el.paštas: biblioteka@kvk.lt; tel. +370 630 07 742

Klaipėdos valstybinės kolegijos ištekliai

Kolegijos administracija karantino metu, dirba nuotoliniu būdu, darbuotojai pasiekiami mobiliaisiais telefonais arba el. paštu.

Kolegijos darbuotojų užsienio ir vidaus komandiruotės ir atvykstančio personalo iš užsienio vizitai atšaukiami iki atskiro pranešimo.

Kolegijos personalo judumas (EK lėšomis) galės vykti iki 2020–05–31.

Visos projektinės veiklos vyks pagal numatytus grafikus, išskyrus gyvus susitikimus, todėl projektų vadovai turi užtikrinti veiklų įgyvendinimo atskaitomybę nuotoliniu būdu. Jei iškyla grėsmė projekto finansiniam tvarumui, būtina apie tai informuoti projektų skyriaus vadovą, direktoriaus pavaduotoją strateginei plėtrai ir direktorių.

Detalesnę informaciją Kolegijos darbuotojai gauna per DVS ir el. paštu: all@kvk.lt bei komunikuodami su tiesioginiais vadovais.

KVK skatina savo bendruomenės narius laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamų rekomendacijų.

Daugiau informacijos apie koronavirusą ir apsisaugojimo nuo jo būdus galite rasti Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėjeKoronavirusas (COVID–19)

Jei jaučiate ligos simptomus (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas), skambinkite nemokamu, visą parą visoje Lietuvoje veikiančiu Koronaviruso karštosios linijos telefonu 1808, praneškite apie susirgimo aplinkybes ir vykdykite medikų nurodymus. Konsultuotis galima tel: 8 618 79984 (visą parą konsultuoja NVSC specialistai). Daugiau Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamų nurodymų rasite čia

Asmenims, grįžusiems iš bet kurios užsienio valstybės, izoliavimasis namuose yra privalomas. Siekiant suvaldyti naujojo koronaviruso (COVID–19) grėsmes, Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintos izoliacijos taisyklės, kuriose nustatoma pacientų, sergančių koronaviruso infekcija, žmonių, įtariamų, kad serga, ir galimai sąlytį su sergančiuoju turėjusių asmenų izoliavimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje tvarka.

Karantinas privertė mus likti namuose ir ieškoti naujų idėjų ir veiklų šiuo laikotarpiu. Norime paraginti šį laikotarpį išnaudoti kuo produktyviai ir pasinerti į dar nepatirtus horizontus.

Pateikiame sąrašą kaip galima įdomiai praleisti savo laisvalaikį:

Aplankyti virtualius turus po Lietuvą:

Virtualūs turai užsienyje:

Aplankyti muziejus, virtualias parodas:

 • Virtualių parodų svetainėje Eksponatai, kuriuos verta pamatyti vartotojai gali peržiūrėti muziejuose sukauptus ir saugomus vertingiausius, įdomiausius, lankytojus labiausiai dominančius eksponatus. Pristatomi ir unikalūs kultūros paveldo objektai, saugomi privačiose kolekcijose ar įstaigose, taip pat ir veikiančiose užsienio šalyse, su kuriomis Lietuvos muziejai yra sudarę bendradarbiavimo sutartis, kartu įgyvendina kultūros paveldo skaitmeninimo ir sklaidos projektus.
 • Išskirtiniai kultūros paveldo objektai prieinami ir interneto svetainėje „Lietuvos muziejų lobiai“.
 • Lietuvos muziejų panoraminės nuotraukos skelbiamos interneto svetainėje www.panoramas.lt o 3D skaitmeninių vaizdų virtualios parodos pasiekiamos čia.

Elektroninių knygų skaitymui – interaktyvi biblioteka.

Susipažinti su Lietuviško kino klasika:

 • Nemokami filmai internetu
 • Lietuvos dokumentinio kino internete svetainėje www.e-kinas.lt pateikiama Lietuvos centriniame valstybės archyve saugoma senoji dokumentika – filmai ir jų aprašai. Šiuo metu čia yra šiek tiek daugiau nei 100 pavadinimų senųjų lietuviškų dokumentinių filmų su jų aprašais lietuvių ir anglų kalbomis.
 • Interneto svetainėje www.sinemateka.lt  prieinami suskaitmeninti ir restauruoti dokumentiniai filmai ir videomeno darbai, saugoti VHS formatu. Nepriklausoma sinemateka – VšĮ „Meno avilys“ projektas.

Susipažinti su Lietuvos kultūros paveldu: 

 • Skaitmeninėje Europos Sąjungos (ES) kultūros paveldo platformoje „Europeana“„ laukia keliasdešimt milijonų literatūros, muzikos, vaizduojamojo meno ir kitų kūrinių, kuriuos skelbia tūkstančiai ES atminties institucijų: bibliotekų, muziejų, archyvų. Šioje platformoje suskaitmenintų Lietuvos kultūros paveldo objektų skaičius 2019 m. – 199,2 tūkst.
 • Interneto svetainėje www.epaveldas.lt yra sukauptas milžiniškas skaitmeninis lobynas, užtikrinama greita ir patogi prieiga prie tūkstančių meno kūrinių, knygų, laikraščių, rankraščių tekstų, žemėlapių, garso įrašų. Tai – Lietuvos kultūros paveldo elektroniniai vartai.

Taip pat raginame mokytis naujų dalykų, būti aktyviems ir sportuoti namuose, nenustoti bendrauti su savo draugais ir artimaisiais ir nepasiduoti liūdnai nuotaikai!

Partneriai
ir draugai

Jūsų išsakyta nuomonė yra anoniminė. Jeigu pageidaujate gauti atsakymą asmeniškai, komentaro laukelyje nurodykite savo kontaktus.