Pradinis ProjektaiRegionų verslumo stiprinimas įgalinant bendradarbiavimą per sieną

Regionų verslumo stiprinimas įgalinant bendradarbiavimą per sieną

Pradžia
2017-04-01
Pabaiga
2019-09-30
Vertė, Eur
565,685.00

Boost regional Entrepreneurship by Enabling cross border cooperation – BEE Lab

Tikslas

Projektu BEE Lab siekiama skatinti verslumą Rietavo, Talsi, Saldus, Kuldygos ir Liepojos savivaldybėse, įgalinant gerosios patirties mainus ir išvystant patyrusių Lietuvos ir Latvijos verslo paramos veikėjų tinklus.

Rezultatai ir nauda

BEE Lab įgyvendins 5 skirtingus verslumo skatinimo modelius, tokius kaip „PopUp Lab“, „Vasaros verslumo mokykla jaunimui“, „Kava su ekspertais“, „Tematinės-informacinės vaizdo konferencijos“, „Saldus verslo mokykla“. Tai skatins verslumą nutolusiose vietovėse ir įtrauks MVĮ ir potencialius verslininkus į procesus, skatinančius naujų įmonių kūrimą, spartinančius egzistuojančius verslus, vystančius ekspertų, gebančių taikyti naujus verslo skatinimo modelius praktikoje, tinklą. Visuose modeliuose dalyvaus MVĮ, ekspertai ir projekto partneriai. Ekspertizė, išvystyta modelių įgyvendinimo metu bus surinkta į „BEE Lab gerosios praktikos knygą“. Knyga kartu su Verslo aplinkos Šiaurės vakarų Lietuvoje ir Pietvakarių Latvijoje studija pasitarnaus kaip įrankis ekspertų tinklui, skatinant verslumą nutolusiose vietovėse ir projektui pasibaigus.

Vykdytojas

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras

Projekto partneriai

Talsi savivaldybė, Latvija
Žalių ir išmanių technologijų klasteris, Liepoja, latvija
Klaipėdos valstybinė kolegija

Projektas finansuojamas 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos, LR Vidaus reikalų ministerijos bei projekto partnerių lėšomis.

Atsakingas asmuo Klaipėdos valstybinėje kolegijoje

Eglė Brezgytė, e.brezgyte@kvk.lt, +370 655 71181

Paskutinis atnaujinimas: 2020-11-06
Spausdinimo versija